В школі Андрій завжди звертав увагу на Оксану, старався сісти поруч, щось запитати. Але роки минали, діти дорослішали і в інституті він уже так не робив. Андрій став справжнім красенем, популярним серед дівчат. А Оксана його щиро кохала, але вона була звичайною сірою мишкою, тому жодного разу так і не наважилася до нього підійти. Якось пізно ввечері Андрій побачив, що Оксана гуляє в парку і сам тихенько підійшов до неї

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Все почалося ще зі школи, з зовсім юних років. Андрій постійно звертав увагу на Оксану, а вона ображалася на нього. То він підійде її за коси смикне, то почне сміятися з неї з якоїсь причини. Але роки йшли, діти дорослішали з плином часу і в інституті він уже так не робив. Андрій став найпопулярнішим і знаменитим серед дівчат та молоді, а вона постійно стояла осторонь. Оксані він дуже подобався, не тому що у нього було багато слави чи щось таке, вона його просто щиро кохала, кохала, як нікого й ніколи в житті. Вона бачила як на нього звертають увагу всі дівчата, але не могла підійти до нього близько навіть на метр, як таку як вона може кохати він, такий красень. Оксана була просто сірою мишкою.

Але цей хлопець якого вона так кохала, теж її дуже кохав, але соромився їй про це сказати, такий у нього був характер, з іншими дівчатами міг легко заговорити, а з нею чомусь ні. Коли підійдеш до неї вона тікає, намагаєшся знайти її в соціальних мережах її там немає. Андрій майже з цим змирився. Але одного разу коли він з друзями сидів в парку, він помітив як Оксана прогулювалася по парку. Він більше не хотів мовчати і вирішив в усьому її зізнатися. Набравшись хоробрості Андрій підійшов до дівчини і зізнався в своїх почуттях.

Минуло три роки відтоді і ось, Андрій сидить під вікнами і чекає на появу дитини. Несподівано, вийшов лікар та мовив: “Пробачте, але ми нічим не змогли допомогти, вашої дружини не стало”.

Андрій, ледь стримуючи сльози, мовив: “А як же донечка?” Чоловік відповів, що з дитиною все гаразд, зараз її принесуть татусеві. І ось винесли маленьке янголятко, так схоже на її матусю.

Минуло шість років. Андрій з донькою прогулювався по тому самому парку де він сказав Оксані, як сильно її кохає. Був той же самий вечір тихий і спокійний. Раптом дівчинка, вказуючи пальчиком на захід сонця крикнула:

– Тату, тату дивись там мама!

Вдалині виднівся силует тієї самої молодої красивої дівчини в рожевій сукні, дуже схожої на його молоденьку Оксанку. Денис не зміг стримати сліз. Він пригорнув доньку до себе і пошепки сказав:

– Я дуже сильно тебе люблю.

Тепер його донька завжди нагадуватиме йому про кохану, вона так схожа на свою матусю. Оксанка не залишила його, вони з ним завжди поруч.

Передрук без гіперпосилання на Ukrainians.Today суворо заборонений!

Фото ілюстративне – pixabay.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий