До Дня української писемності та мови у Франківську розпочався онлайн-фестиваль «Сторінками української книги-2020»

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Упродовж семи років, починаючи з 2014 року, за підтримки обласної державної адміністрації у цей день проводиться фестиваль «Сторінками української книги».

Книжковий форум проходить  під гаслом «Читаємо українське. Читаємо українською» і  присвячується  конкретній знаменній чи пам’ятній даті. Так,  у 2014 році  відзначали 200-річчя Т.Г.Шевченка,  2015 –  на вшанування пам’яті Митрополита Андрея Шептицького,  2016 –  на відзначення Року Івана Франка в області,  у 2017 – до 75-ї річниці створення УПА,  2018 –  до 100-річчя Західно-Української Народної Республіки, 2019 –  до 100-річчя Соборності України, пишуть на сайті ОДА.

Цьогоріч пандемія коронавірусу внесла корективи в  організацію книжкового фестивалю, який присвячено Дню української писемності та мови і 150-річчю від дня народження  нашого славетного земляка, письменника-новеліста  Василя Стефаника.

Підготовлено виставку “Мандруємо сторінками фестивалю…”, на якій представлена шестирічна успішна історія книжкового форуму, що проводиться за сприяння Івано-Франківської обласної державної адміністрації.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий