Одного разу чоловік прийшов додому і сказав, що йому треба зі мною серйозно поговорити. Виявилося, що він закохався в іншу жінку. Каже, що не хоче мене обманювати, тому пропонує мирно розлучитися. Але розлучитися з чоловіком мені не дозволяє його мама

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Родом я з невеликого села. Ще в дитинстві зрозуміла, що хочу змінити своє життя і переїхати. Тому значну частину свого часу я приділяла навчанню. Я поступила в один зі столичних університетів, змогла отримати червоний диплом.

Під час навчання у мене з’явився хлопець, Кирило. Він дуже гарно романтично залицявся, а потім запропонував стати його дівчиною. Я погодилася. Наші відносини розвивалися стрімко. Згодом зрозуміла, що вже не уявляю свого життя без нього. Через кілька років він познайомив мене зі своїми батьками. Вони займалися бізнесом.

Виявилося, що я сподобалася мамі Кирила. Вона стала іноді запрошувати мене в гості, щоб випити чаю і поспілкуватися. Мені було приємно і цікаво проводити з нею час. Вже через півроку Кирило зробив мені пропозицію, а потім ми одружилися, у нас було чудове весілля. Його батьки подарували нам нову трикімнатну квартиру.

Після цього свекруха допомогла мені влаштуватися на роботу. Просто подзвонила своїй найкращій подрузі і домовилася з нею, щоб вона взяла мене до себе на фірму. Варто відзначити, що робота була не складна, але з хорошою зарплатою, тому я була щиро вдячна свекрусі за все.

Наступні кілька років ми з чоловіком прожили в гармонії та злагоді. Однак потім наші відносини поступово почали псуватися. Ми стали значно рідше разом проводити вихідні. Це призвело до закономірного результату. Одного разу чоловік прийшов додому і сказав, що йому треба зі мною серйозно поговорити.

Виявилося, що він закохався в іншу жінку. Каже, що не хоче мене обманювати, тому пропонує мирно розлучитися. Не можна сказати, що я не підозрювала про те, що у мене з’явилася суперниця. Просто до кінця не хотіла в це вірити. Однак з огляду на, що мої почуття до нього в значній мірі охололи, я вирішила спокійно до цього віднестися. Сказала, що не буду його утримувати і згодна на розлучення.

Однак уже через кілька днів до мене зателефонувала свекруха і сказала, що терміново сьогодні чекає мене в гості. Вона сказала, що проти нашого розлучення. Потім я їй відверто розповіла про те, що наші почуття з її сином згасли, тому не хочу йому заважати.

Свекруха оцінила мою щирість, але це ніяк не вплинуло на її позицію. З’ясувалося, що їй дуже не подобається нова обраниця її сина. Вона виступає категорично проти їхніх стосунків. Потім вона додала, що я зобов’язана повернути любов свого чоловіка.

В іншому випадку свекруха сказала мені, що позбавить мене всіх привілей. Сказала, що мене вже на наступному тижні звільнять з роботи, якщо я не погоджуся. Якщо ж я налагоджу відносини з чоловіком, то мене чекає підвищення.На прощання вона сказала, щоб я не ображалася і зробила правильний вибір. Каже, що потім я їй ще подякую.

Після того, що зробив чоловік, мої почуття до нього згасли. Але також я усвідомлюю, що мені доведеться повертати любов чоловіка, інакше на мене чекають серйозні санкції від свекрухи. А якщо я піду від чоловіка, то куди? В село я повертатися не хочу. Тепер мені доводиться вибирати між гордістю і комфортом. Що робити, я не знаю.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий