«Розумний» годинник Apple Watch допоможе позбутися від нічних жахів

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Для Apple Watch створили додаток, який допоможе людям, що страждають від жахливих снів уночі та від посттравматичного синдрому.

Додаток схвалив Департамент з нагляду за якістю їжі та медикаментів США (Food and Drug Administration), пише hitechnews.

Називається він NightWare, під час сну додаток збиратиме інформацію про серцевий ритм користувача і відправлятиме її на віддалений сервер, де вона проаналізується та порівняється зі звичайними показниками. Якщо система запідозрить, що людині сниться жахливий сон, годинник почне вібрувати з певною частотою, щоб перервати сон, але при цьому людину не розбудити.

Головним партнером і спонсором розробників додатка є «Департамент підтримки ветеранів війни» (штат Міннесота). Там проживають багато ветеранів, які страждають від психологічних розладів після воєн. Було вирішено розробити сучасну технологію, яка допоможе їм позбавитися від цих проблем.

Департамент оголосив NightWare не просто корисним додатком, а частиною повноцінного лікування, тому поки що його призначатимуть лише лікарі. Користувачі не зможуть скачати додаток за власним бажанням без відповідної довідки від лікаря.

Поки що не можна сказати, чи ефективний цей додаток. Найближчим часом це стане зрозуміло. Але це лише підкріплює сформовану тенденцію використання смарт-годиннику в ролі особистих медичних пристроїв, яку просувають бренди Apple та Samsung.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий