Історія артиста цирку Ісаака Спрег, якого вважали найхудшою людиною в 19 столітті

Інше...

Жорсткі стандарти краси змушують дівчат по всьому світу відмовлятися від улюблених ласощів, годинами пітніти в спортивному залі, скуповувати креми, що спалюють зайві грами і сором’язливо рахувати кожну з’їдену калорію.

Поступово, межі розширюються і все менше красунь роблять все, аби досягти таких бажаних параметрів. А є люди, які все віддали б в цьому житті, аби хоч трохи поправитися.

Король мандрівного цирку

Нічого не віщувало біди. Ісаак Спрег ріс, як звичайний хлопчик. Поки не став стрімко втрачати вагу. Батьки сподівалися, що лікарі зможуть щось зробити, але медицина тих часів не була спроможна на чудеса. Мало того, що він втрачав свою красу, так і сили йшли з його рук. А щоб нормально жити, йому доводилося їсти за трьох осіб в день – що зрозуміло, в дев’ятнадцятому столітті для непрацюючої людини було проблемою.

Так його і далі осягало б невезіння, якби в один з днів він не приєднався до мандрівного цирку. Йому запропонували досить великі гроші за те, що він завершував своїм виходом виступ. Він пішов на це, тому що іншого вибору у нього не було.

Довгі роки він виступав з артистами, заробив невеликий капітал. У Ісаака було насичене особисте життя – він був двічі одружений і після себе залишив кілька спадкоємців. Поправитися йому так і не вдалося. Порада лікаря: “Їжте побільше” виявилася неробочою.

Закінчення історії було сумним. Він витратив свої гроші на згубні розваги.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий