Верещук не стрималась – випалила правду на всю країну. Шмигаль в шоці – у нас величезні проблеми!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

11 листопада 2020 року у Кабміні ухвалили рішення запровадити карантин вихідного дня, згідно з яким у суботу та неділю діятимуть певні заборони.

Народний депутат Ірина Верещук вирішила дати свої коментарі щодо того, що буде краще для України: карантин вихідного дня або ж локдаун на 2 тижні.

Відповідне відео опублікували на каналі “Politeka Online” в YouTube.

“Я точно не за карантин вихідного дня, тому що це дійсно виглядає так, як лікувати зараження або сепсис подорожником. Будь-яке метро приймає більше людей на добу, ніж всі ресторани Києва у вихідні”, – зазначила народний депутат від фракції “Слуга народу”.

Верещук досить різко відповіла, що вона абсолютно не підтримує карантин вихідного дня, який був прийнятий Кабміном 11 листопада. Вона розуміє людей і підприємців, які просто виживають сьогодні, щоб вижити і утримати робочі місця і людей.

“Я не згодна, що повний локдаун на 2 тижні виправить ситуацію. Хто підрахував збитки і чи зможемо ми компенсувати ці збитки? Перша хвиля показала, що ми не змогли компенсувати збитки”, – підкреслила Ірина Верещук.

За її словами, повний локдаун-це зупинка метро і зупинка цілої країни, загалом.

“Чи не призведе це до просто руйнування навіть тих слабких економічних паростків, відновлення яких почалося останні 2 місяці? Я в це не вірю. Ми бачимо падіння промисловості, ми бачимо падіння всього: і експорту та імпорту. У нас величезні проблеми”, – зазначила Верещук.

На думку народного депутата від фракції “Слуга народу” Ірини Верещук, повний локдаун, який може собі дозволити Німеччина або Франція, Україні, поки що, неможливо зробити.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий