ВПС Ізраїлю отримали перший перший у своєму роді винищувач

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Центр льотних випробувань ВПС Ізраїлю отримав перший експериментальний F-35I. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Ми розуміємо необхідність випробувань і адаптації систем озброєння до оперативної реальності в польових умовах. Експериментальний F-35I буде виступати в якості основного будівельного блоку для надбання нових льотних можливостей і дозволить зробити незалежну установку боєприпасів” – сказав представник ВВС Ізраїлю.

Читайте також:

Ту-160: на згадку про українську стратегічну авіацію

Мова йде про центр льотних випробувань ВВС Ізраїлю, розташований на базі Тель-Ноф. Винищувач, який тільки-но доправили на цю базу, на відміну від звичайних F-35, пофарбований в яскраві кольори. F-35I в значній мірі адаптований до власних специфікацій Ізраїлю. У нього вбудовані блоки радіоелектронної боротьби ізраїльського виробництва, а також ізраїльське озброєння, яке буде встановлене після приземлення літаків в Ізраїлі.

Читайте також:

ВМС США оновить софт, який дозволяє контролювати все забезпечення військових кораблів

За даними ВВС, ця експериментальна модель F-35І є «першою в своєму роді в світі», оскільки вона не тільки перевіряє конкретні системи і обмежені експлуатаційні можливості, але і володіє розширеними можливостями аеромеханічних випробувань і повними експлуатаційними можливостями, які при необхідності можуть перетворити його з випробувального літака в бойовий.

Читайте також:

США пообіцяли розмістити у Європі ракети для стримування РФ

«На сьогоднішній день єдиними експериментальними моделями F-35 були випробувальні літаки з обмеженими експлуатаційними можливостями, призначені для перевірки конкретних систем. Отримана модель F-35I має розширені можливості для авіаційних випробувань з повними експлуатаційними можливостями. Подібно до інших літакам в ЦЛІ ми можемо при необхідності переробити цей F-35I в звичайний».

Нагадаємо:

Please follow and like us:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий