Всі на вихід! Щойно – він подав у відставку. Зеленського підкосило – прямо зараз. Він залишив ОП

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Радник глави Офісу президента України Андрія Єрмака Ігор Уманський подав у відставку.

На своїй сторінці у Facebook він повідомив, що вже написав відповідну заяву.

Таке рішення він ухвалив після введення в Україні карантину вихідного дня, однак детально про причини пообіцяв розповісти після того, як його відставку приймуть.

“Карантин вихідного дня? Ок! Тоді – всі на вихід! І я почну перший. Відповідну заяву подав на Банкову. Щодо причини відставки – все після прийняття рішенння за моєю заявою. Обов’язково запрошу усіх, кому не байдуже. ВідпочивайТЕ!” – написав Уманський.

Карантин вихідного дня? Ок! Тоді – всі на вихід! І я почну перший. Відповідну заяву подав на Банкову.
Щодо причини…

Опубликовано Ihor Umanskyi Четверг, 12 ноября 2020 г.

Варто зазначити, що саме Ігор Уманський, ще в квітні, назвав тодішнього начальника Державної митної служби України Максима Нефьодова ідеалістом, якому не вдалося взяти відомство під свій контроль, ситуація там гірша, ніж за часів Віктора Януковича.

Уманський вважав, що ситуація з контрабандою на митниці за Нефьодова не змінилася. Напевно такої ж думки він притримується і зараз.


“Макс, він такий, десь ідеаліст, намагається намалювати картинку світлого майбутнього – “нова митниця”, все таке. Проблема в тому, що є картинка світлого майбутнього, а є – реальність. І “контрабас” як ішов, так і йде. Із митницею треба жорстко: крок уліво, крок управо – розстріл”, – вважає Уманський.

За словами Уманського, начальники регіональних митниць Нефьодова ігнорували.

“Він мені сам це сказав. Фактично розписався у своїй профнепридатності. Тобто Макса було виведено в роль фунта, який розповідає про реформу на митниці, а насправді там ситуація – за [четвертого президента Віктора] Януковича просто відпочивали. Я не став ставити йому просте запитання: “Якщо ти такий весь правильний і таке інше, то чому в такій ситуації не напишеш заяви?” Бо знаю на нього відповідь. Думаю, ви теж здогадуєтеся”, – зазначав тоді Уманський.

Водночас він закликав не демонізувати Нефьодова.

“Проблема точно не в ньому. Його вивели з гри і зробили громовідводом, а процесами кермували інші. У цьому була його помилка”, – зазначав ексміністр.

Очевидно, що Уманський – людина, яка у будь якій ситуації говорить правду, цікаво буде почути і цього разу критику в сторону тих, хто обіцяв бути іншими.

Що відомо про Ігоря Уманського
У 2009 – 2010 роках Уманський виконував обов’язки очільника Мінфіну, а у 2014 – 2015 – був першим заступником міністрів фінансів Олександра Шлапака і Наталії Яресько.
Крім цього, Уманський близько місяця працював міністром фінансів в уряді прем’єра Дениса Шмигаля.
У квітні Єрмак повідомив, що Уманського призначили його радником.
Він мав боротись зі схемами на митницях та в ДФС.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий