Лукашенко зблід! Він помер, одразу після операції. Тихановська не стала мовчати: “кров на руках режиму”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Мінську, де з літа тривають протести противників Олександра Лукашенка, помер 31-річний Роман Бондаренко. Напередодні він був вивезений людьми в цивільному, що знімали символіку опозиції, а після доставлений побитим в реанімаційне відділення лікарні швидкої медичної допомоги.

Про це повідомляє портал TUT.BY.

У лікарні, куди Роман надійшов з великим набряком мозку, закритою черепно-мозковою травмою, субдуральним гематомами, ударами і саднами, протягом декількох годин йому робили операцію. Його стан оцінювався як дуже важкий, лікарі сказали, що шанс вижити у нього один з тисячі. 12 листопада о 20:00 (о 19:00 за Києвом) молодий чоловік помер.

Як Бондаренко отримав смертельні травми, точно невідомо. За словами жителів мінської “Площі змін” (це двір будинків на вулиці Червякова, де часто збираються протестуючі і залишають опозиційну символіку), в середу ввечері до них приїхали люди в штатському і масках знімати біло-червоно-білі стрічки. Роман вийшов запитати, що відбувається.

“Між людиною в масці і невідомим хлопцем зав’язалася якась словесна перепалка, Рома в ній не брав участі, він стояв поруч і слухав. Потім він щось сказав, і людина в масці запитав:” Ти чого борзий такий? “Відштовхнув Рому ближче до Мураль, він намагався ухилитися, але невідомий схопив його і з усієї сили відкинув до гірки на майданчику. він сильно вдарився головою “, – розповіла очевидець на ім’я Юлія.


Інші сусіди кажуть, що Бондаренко “професійно затримали” і відвезли на мікроавтобусі. До лікарні він нібито надійшов з Центрального РУВС Мінська з формулюванням, що “травми отримав під час бійки”.

Прес-служба міліції Мінська назвала подію “дуже сумними наслідками”. Також в органах зазначили, що “небайдужі громадяни намагаються відновити порядок і не допускати порушень правил благоустрою”.

Зараз міліція проводить перевірку в зв’язку зі тим, що трапилося.

Опозиційний лідер Світлана Тіхановском і співчуваючі опозиції ЗМІ прямо звинувачують в побитті Романа міліцію і спецслужби Білорусі.

“Ми … розуміємо, що ця кров – на руках режиму, який намагається рятувати своє існування ціною життів білорусів”, – сказала Тіхановска.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий