Металеві стелажі: різновиди та їх переваги

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Для забезпечення ефективного функціонування складського приміщення необхідно виконати його правильне облаштування.

Від використовуваного обладнання залежать зручність пошуку товарів, швидкість завантаження й розвантаження, а також раціональне використання вільної площі. Для цього важливо вибрати відповідні системи зберігання, які також будуть міцними, надійними та довговічними. І таке обладнання називається металевими стелажами.

Переваги застосування обладнання

З усіх видів систем зберігання металеві стелажі є надійними та практичними. Вироби характеризуються простотою конструкції та зручністю експлуатації, тому такі установки є найкращим варіантом для облаштування складського приміщення.

До інших переваг обладнання відносяться такі чинники:

  1. Універсальність — зберігати на полицях металевих стелажів можна будь-які товари та вантажі, в тому числі, й негабаритні.
  2. Практичність експлуатації — конструкції легко розібрати та перемістити в інше місце.
  3. Довговічність — на відміну від дерев’яних, пластикових чи інших видів конструкцій металеві стелажі характеризуються великим експлуатаційним ресурсом. Для захисту конструктивних елементів від негативного впливу вологи та хімічних речовин їх покривають порошковою фарбою або цинком, що перешкоджає утворенню корозії.
  4. Можливість змінювати висоту та кількість встановлених полиць або відстань між ярусами — досягається внаслідок наявності перфорації на вертикальних стійках обладнання.

Використовувати конструкції можна навіть в гаражах, бібліотеках, офісах, супермаркетах. Вибір конкретної модифікації залежить від місця застосування, а також типу товарів для зберігання.

Різновиди металевих стелажів

При облаштуванні складу вибір стелажного обладнання здійснюється в залежності від типу вантажів, які планується зберігати. Розрізняють такі види металевих стелажів:

  1. Поличні — розбірні конструкції, що складаються з бічних рам, вантажних балок, а також полиць й допоміжних елементів. Головною перевагою таких видів систем є можливість зберігання на полицях будь-яких товарів: дрібних або великогабаритних. Крім того, їх експлуатація не передбачає необхідності застосування спецтехніки.
  2. Фронтальні — їх ще називають палетними, бо вони призначені для складування піддонів з вантажем. Дозволяють зберігати товари різної номенклатури, розміру й ваги.
  3. Набивні — вони характеризуються відсутністю проходів між рядами, тому призначені для розміщення однотипних вантажів, що розташовуються на піддонах. Складаються з вертикальних рам, за допомогою яких можна регулювати відстань між балками, підлаштовуючи конструкцію під розміри вантажів.

Для збереження стандартів безпеки необхідно вибирати металеві стелажі у перевірених виробників. Лідером за кількістю продажів та високою якістю продукції є компанія Форстор. На сайті можна подивитися реалізовані проекти компанії https://forstor.ua/ua/our-projects/ та замовити обладнання.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий