На Донбасі знову виявили новий тип сучасної російської техніки

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

 У звіті СММ ОБСЄ № 269/2020, від 11 листопада 2020 року, зазначено  про виявлення на полігоні поблизу н.п.Шимшинівка (27 км на південний захід від Луганська) установки дистанційного розмінування УР-07 «Пересортировка», яка розміщувалась разом з іншими типами озброєння та техніки.

 За спостереженнями міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm, вказане місце розташування техніки, ймовірно знаходиться за координатами: 48°26’37.0″N 38°58’38.8″E.

 Установка УР-07М «Пересортировка» почала надходити на озброєння МО РФ з 2014 року. У перспективі такі машини повинні були замінити більш застарілі УР-77 «Метеорит».

 УР-07М «Пересортировка» – це  відносно новий тип російської техніки, яка могла потрапити на Донбас виключно з Російської Федерації. Це один з перших випадків її фіксації на окупованій частині Донбасу.

 Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm раніше неодноразово фіксували розміщення УР-77 «Метеорит» на Донбасі, в тому числі серед житлових будівель, що було потенційно небезпечно, враховуючи, що один боєкомплект для УР-77 (два заряди УЗП-77) – це 1450 кг вибухової пластичної речовини.

 Установка розмінування УР-07М «Пересортировка» створена на базі шасі бойової машини піхоти БМП-3. Пускова установка машини комплектується подовженими зарядами розмінування УЗП-06 і УЗП-06Д. Вони здатні робити проходи в мінних полях шириною в кілька десятків метрів. А дальність подачі зарядів становить  для УЗП-06 – 340 метрів, а для УЗП-06Д – 1 км. Нові заряди здатні знищувати будь-які існуючі типи мін. Заряд установки розмінування являє собою ракету з прикріпленим до неї довгим тросом. На тросі розміщені заряди вибухівки. При падінні троса на землю після пуску ракети вибухівка, прикріплена до нього, детонує і ініціює підрив. Для маскування машини на полі бою на корпусі встановлена система постановки димових завіс 902У «Туча» складається з 6 гранатометів калібру 81-мм для стрільби димовими гранатами.

Нагадуємо:

Please follow and like us:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий