Немає ніякої зради! Став на захист Зеленського – різко пояснив все “любителям шоколаду”. Сказав правду – ніхто не чекав

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Друзі, тут наші любителі шоколаду та інша так звана “Опозиція” знайшли якусь міфічну “Зраду” в тому … що Володимира Зеленського госпіталізували у Феофанію. Про це пише блогер і юрист Михайло Шнайдер.

Подаємо його слова в оригіналі:

Ну а насправді, ці хлопці не розуміють або не хочуть розуміти цих елементарних речей – робота президента вимагає дотримання певних правил з охорони, зв’язку та спілкування.
Забезпечити одночасно ізоляцію президента на 14 днів, плюс надати йому необхідну допомогу в разі потреби і дотримати всі необхідні заходи безпеки по іншому – було НЕМОЖЛИВО.

Для цього потрібно було б проводити капітальне переобладнання приміщень, щоб президент міг пробути і 14 днів в ізоляції і виконувати всі функції, які на нього покладені.

Тому і було прийнято єдино правильне рішення про те, що президент буде перебувати в закладі, де вже забезпечується все необхідне для захисту і спілкування.


На сьогоднішній день, Володимир Зеленський проводить наради – в форматі відео-конференцій та виконує ВСІ необхідні функції як верховний головнокомандувач.

Важливо розуміти – режим захисту роботи президента це звичайна практика абсолютно для всіх глав Держав.
Ну а забезпечити це в місці, де він проживає, одночасно з режимом самоізоляції було просто НЕМОЖЛИВО без додаткових Витрат.

Так що не треба шукати “Зраду” там де її немає і бути не може.
Ну і на завершення хотілося б побажати Володимиру Олександровичу якнайшвидшого Одужання.
І нагадати про те, що все у нас буде ДОБРЕ.
Все буде УКРАЇНА.


Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський і глава Офісу президента Андрій Єрмак перебувають в ізольованих палатах лікарні “Феофанія”. Це пов’язано з тим, що в лікарні були обладнані спеціальні палати, звідки можна було б продовжувати працювати.

Про це в коментарі РБК-Україна повідомив радник глави ОП Михайло Подоляк.

“Це стандартна протокольна процедура. Було прийнято рішення не робити заново комунікаційну кімнату в резиденції, а просто скористатися готовою в лікарні. Тому було прийнято рішення і він (Зеленський – ред.) переїхав туди”, – сказав Подоляк.

За його словами, у президента нормальне самопочуття.

“Так, іноді температура стрибає, але немає ніяких ознак того, що ситуація погіршується. Це синергія роботи і спостереження лікарів”, – сказав радник глави ОП.

Подоляк додав, що Єрмак також знаходиться в робочому процесі.

“Це ж не ситуація, що ти захворів, два дні вдома побув, а потім приїхав на роботу. Ти зобов’язаний мінімум два тижні перебувати на ізоляції, а у тебе великий обсяг щоденної оперативної роботи, тобто тобі потрібні ситуаційні кімнати і так далі”, – розповів він.

В Офісі президента зазначили, що в “Феофанії” вже були обладнані робочі кабінети, тому і було прийнято рішення про госпіталізацію Зеленського і Єрмака.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий