Одразу після ефіру! Притулу жорстко рознесли, гучне звинувачення. Країна в шоці, скандалу не уникнути

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Телеведучого і екскандидата в мери Києва Сергія Притулу звинуватили в антисемітизмі.

З такою заявою виступили представники Об’єднаної єврейської громади України.

Йдеться про випадок, що стався в ефірі програми на радіо “НВ”. У студію подзвонив житель Краматорська, який представився Романом. Чоловік назвав святкування єврейського нового року в Умані – “шабашем”, а цадика Нахмана (засновника брацлавського хасидизму) – “нациком хацманом”.

У ОЄГУ висловили обурення у зв’язку з поведінкою Притули, який, як наголошується, не повідомив слухачам про неприпустимість подібних висловлювань.

“Притула не тільки не повідомив слухачам про неприпустимість використання радіо як рупора юдофобських висловлювань, а й наоброт, вступив зі слухачем в доброзичливу бесіду і з приємною усмішкою повідомив, що “повністю розділяє его емоційне обурення” і “страшенно радий чути его в ефірі з таким хорошим настроєм” , – сказано в заяві ОЄГУ.

Зазначається, що комісія з журналістської етики вже публічно засудила радіо “НВ” та журналіста.

Крім того, представники єврейської організації звернулися в поліцію із заявою щодо порушення кримінальної справи відносно жителя Краматорська по ст. 161 КК України – розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

“Сподіваємося, що Радіо НВ співпрацюватиме з поліцією і надасть їй всі необхідні дані для ідентифікації того, хто дзвонив”, – додали в організації.

Нагадаємо, 14 жовтня, біля будівлі Офісу президента України невідомі розгорнули банер з антисемітськими висловлюваннями.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий