Під Львовом від COVID-19 померла сім’я лікарів: боролися за здоров’я пацієнтів до останнього

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Подружжя-лікарі померли з різницею всього в один день

У Львівській області від коронавірусу загинула сімейна пара лікарів, які майже до останніх днів життя надавали допомогу пацієнтам. У їх родині заразилося п’ять осіб, але одужати змогли не всі. Анна і Богдан Городенчук загинули від ускладнень COVID-19 з різницею в один день.

Городенчуки працювали в районній лікарні міста Сокаля Львівської області. Про те, що лікарі не змогли подолати хворобу, повідомив головлікар цієї лікарні Роман Швед на своїй сторінці в Facebook.


“Немає слів… Проклятий коронавірус забрав життя Ганни Миколаївни та Богдана Ярославовича Городенчук! Ще одні лікарі! Подружжя-лікарі! До самого свого кінця вони допомагали хворим, боролися за кожне життя! Повірити неможливо… Світла і вічна пам’ять!” – написав Роман Швед.

У місцевому виданні “Нео Радіо Червоноград” уточнили, що 10 листопада помер Богдан Городенчук, а наступного дня не стало його дружини Анни.

“За здоров’я подружжя Городенчуків майже 3 тижні боролися львівські лікарі. Подружжя все життя працювали в Сокальській лікарні, любили свою роботу. Ганна Богданівна — завідувач гінекологічного відділення, а Богдан Ярославович — завідувачем лабораторії”, – сказано в повідомленні.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий