Під стінами пологового! У країні сталося немислиме – народила просто на вулиці. Шокуючі деталі: не пустили в лікарню

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Черкасах жінка народила дитину за екстремальних умов — вночі під дверима обласної лікарні, оскільки відділення для пацієнтів з COVID-19 виявилося закритим. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Зазначається, що житель Черкас Олександр Кіркич привіз інфіковану коронавірусом дружину Євгенію в обласну лікарню, де приймають хворих з позитивним тестом на COVID-19. Однак двері ніхто не відчинив.

“В мене вже доходило до істерики: кричати не було сенсу, тут ніхто не відчиняє. Ми телефонували, я тричі бігав до дівчат на інший вхід, вони також нічим не допомогли. Я просив про допомогу, у мене дружина народжувала”, — розповів Олександр.

За його словами, пологи на вулиці прийняла лікарка, яка встигла приїхати з дому до лікарні.

“Я вже бачив, як з’являлася головка. Якраз вона під’їхала”, – сказав він.

Одразу після народження дитини з лікарняного корпусу вийшла бригада, а пуповину перерізали вже в пологовій залі.


“Вони неспішно пішли. Знаєте, що мене найбільше здивувало? Всі були дуже повільні, за винятком лікарки, яка їхала. Всі були дуже повільні, ніхто не поспішав, у всіх все було добре”, — розповів чоловік.

В обласній лікарні пообіцяли провести розслідування за цим фактом. Проте попередньо відповідальність покладають на чоловіка породіллі, який, за їхніми словами, мав викликати швидку допомогу чи звернутися до перинатального відділення замість загального приймального відділення.

Заступниця головного лікаря Черкаської обласної лікарні Наталя Лакуста додала, що затримка з медиками вийшла через захисні костюми, процес надягання яких потребує певного часу.

“Зі слів персоналу, спустилися через 20 хвилин з приймального ковідного. Тому що чоловік прийшов до приймального відділення, де приймають усіх хворих. Він прийшов і сказав, що жінка народжує. Йому сказали, що треба приїхати в інше приймальне відділення, розташоване поруч”, — пояснила лікарка.

Раніше повідомлялося, що за останню добу в Україні зафіксовано 11 057 нових випадків COVID-19 (серед них 428 дітей та 564 медпрацівники), змогли одужати 6235 пацієнтів, а жертвами хвороби стали 198 людей.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий