Після операції в одній з приватних клінік Києва померла 35-річна дружина ексміністра охорони здоров’я Квіташвілі (фото)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

В одній зі столичних приватних клінік після операції на жовчному міхурі померла 35-річна Анастасія Островська — дружина ексміністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі. Жінка померла ще 8 листопада. Сьогодні, 12 листопада, її поховають у Львові. Про це пише “Фокус“.

Зазначається, що ексміністр на своїй сторінці у Facebook опублікував закритий для сторонніх пост про смерть дружини, не вдаючись у деталі.

У коментарі ТСН колишній міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі розповів, що його дружина Анастасія Островська померла 8 листопада.

На запитання, чи була це лікарська помилка, адже жінці робили операцію з видалення каміння у жовчному міхурі, він відповів: “Ні, ми поки що нічого не можемо підтвердити, потрібен розтин. Я нічого поки не можу підтвердити. Взагалі на цю тему мені дуже важко…”.

За його словами, похорон відбудеться 12 листопада. “Сьогодні забираємо з моргу, завтра (12 листопада, — ред.) веземо до Львова”, — розповів ексміністр. Там поховають жінку.

Він сказав, що операцію проводили у приватній столичній клініці “Борис”. “Так, це було в “Борисі”, але останні два дні вона була в “Добробуті”, — каже Олександр Квіташвілі.

Додамо, про смерть 35-річної Анастасії Островської стало відомо вчора, 11 листопада. ЗМІ повідомили, що їй робили планову операцію з приводу каменів у жовчному міхурі. Під час хірургічного втручання нібито пошкодили судини. Врятувати жінку, за словами джерела, намагалися 10 годин, але вона померла.

У пресслужбі клініки “Борис” Сhas News не підтвердили і не спростували деталі її смерті. Там кажуть, що не розголошують будь-яку інформацію про пацієнтів.

Одна з родичок померлої, Вероніка Островська, у себе в Facebook також повідомила про лікарську фатальну помилку, додавши, що її поховають 12 листопада у Львові.

“Моя єдина!! Найрозумніша, найкрасивіша і найкраща!!!моя душа!! Прости! Прости, що не захистила Тебе! Прости, що не зберегла!!! Сьогодні третій день як завершився місяць твоїх страждань після лікарської фатальної помилки у клініці !! З Днем ангела кохана моя! Ти завжди була і будеш найкраща! Нехай ангел оберігає твою душу і дасть їй спокій та мир !буде прощання у Києві, пізніше напишу де саме. Завтра прощання у Львові”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Олександр Квіташвілі очолював МОЗ з 2 грудня 2014 по 14 квітня 2016 року. До цього протягом 2,5 роки обіймав посаду міністра праці, охорони здоров’я та соціального захисту Грузії.

Фото: фейсбук

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий