Тернополянка створює унікальні ляльки красивіше Барбі: “Беру суху траву, ганчірки …”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Тернополянка створює унікальні ляльки з сухих трав . Людмила Павлова вже 10 років робить ляльок. Спочатку вона використовувала текстильні матеріали та нитки, глину, а зараз вона створює твори мистецтва з сухих трав.

Людмила Павлова розповіла, як почала створювати ляльок. Першими були ляльки з глини, а потім вона переключилася на мотанки. Їх майстер створювала з текстилю та ниток. Нещодавно опанувала технікою створення ляльок з сухих трав.


Майстер зазначила, що не всі види трав, що ростуть на території України, підходять для створення ляльок. Головним матеріалом є висушене листя кукурудзи, також Людмила самостійно вирощує і сушить рослини, які потім стають частиною її ляльок.

Кожна лялька в руках майстра живе власним життям. Людмила зазначила, що у неї немає ескізів та планів, є лише унікальна задумка. Ідеї ​​приходять раптово і втілюються в черговому творі мистецтва.

Джерело: https://ternopol.znaj.ua/ru/350612-ternopolyanka-stvoryuye-unikalni-lyalki-krasivishi-za-barbi-beru-travu-ganchirkiПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий