“Тупий негідник!”: Він просто розмазав його – Шмигаль такого не чекав. Дісталось по повній – тільки відставка!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський не погоджується з рішенням влади запровадити карантин вихідного дня. Він вважає такі дії безглуздими.

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про посилення карантинних обмежень. Карантин почне діяти вже від 14 листопада. Така ініціатива влади піддалась нищівній критиці зі сторони керівника ФБУ Михайла Бродського. Своєю думкою на рахунок цього він поділився у своєму фейсбуці.

Відтепер у суботу та неділю будуть працювати тільки продуктові магазини, аптеки та громадський транспорт. Ресторани будуть працювати навинос, а ТРЦ закриють.

Щодо спортивних подій, то було прийнято рішення заборонити проведення масових культурних заходів, де буде більше, аніж 20 осіб, і між ними не буде збережено дистанції у 1,5 метра. Під такі заборони потрапили і спортивні події.

Такі радикальні рішення уряду на чолі з Денисом Шпигалем зовсім не сподобались Бродському.

Це дилетантизм і страх популістів, потрібно сказати людям правду: ми проср*ли сім місяців, треба локдаун на п’ять тижнів, а ми йдемо у відставку. Це чесно. Люди задихаються і вмирають. Шмигаль – просто тупий негідник. Те, що вони роблять, це неподобство, – написав очільник ФБУ.

Додамо, що під постом друзі та знайомі повністю підтримали думку Михайла Бродського.

Раніше інціативу Кабміну і заяви Шмигаля про підтримку бізнесу під час карантину вихідного дня розкритикував “слуга” Олександр Дубінський.

“Тільки Шмигаль може народити таку «рятівну підтримку» малого бізнесу під карантин вихідного дня – пільгові кредити. Тобто, «ми дамо вам дешеві кредити, які ви не зможете повернути через те, що втратите більшу частину виручки через обмеження». Тоді банки відберуть у вас закладені активи (бізнес), і проблема відпаде сама собо”, – написав нардеп в телеграмі.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий