У Броварах повторно обиратимуть міського голову

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Про повторне голосування на виборах міського голови повідомила Центральна виборча комісія на своєму сайті.  

У Броварах повторно обиратимуть міського голову - місцеві вибори 2020, Бровари - TSVK1
Фото з сайту ЦВК

Поки що про дату повторного
голосування на виборах міського голови Броварів ЦВК на сайті не зазначено.

Раніше «Погляд» повідомляв, що Окружний адміністративний суд Києва зобов’язав Броварську ТВК повторно провести вибори голови і депутатів Броварської об’єднаної територіальної громади. Підставою став позов кандидата на голову ОТГ від партії “Голос” Андрія Саука щодо порушення з пронумерованими бюлетенями.

Підставою для
судового позову стало те, що бюлетені були пронумеровані,а це дає можливість
встановити, який конкретно виборець за кого віддав свій голос.

Як деталізує Інтерфакс-Україна, 6 листопада Броварська міська ТВК встановила результати виборів і оголосила повторне голосування на виборах міського голови, через те, що жоден із кандидатів не набрав більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.  А 7 листопада Андрій Саук подав судовий позов.

«9 листопада Київський окружний адміністративний суд визнав такими, що не відбулися, вибори міського голови та депутатів міськради Броварської територіальної громади і зобов’язав ТВК провести повторні вибори. Після цього Саук спрогнозував, що нові вибори міського голови Броварів і депутатів міськради мають відбутися на початку 2021 року», йдеться у повідомленні.

Як інформував «Погляд», у Броварах порушили таємність голосування, бюлетені були пронумеровані, що дає можливість встановити, який конкретно виборець за кого віддав свій голос.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий