У свекрухи був день народження. Вона нас запросила і ми пішли до неї: – Мамо, ну ти ж знаєш, у нас діти, все дорого зараз, ось тобі дрібничка за 100 гривень на день народження, і на цьому все, – мовив мій чоловік. Я почервоніла, але нічого не сказала. Приблизно рік тому в наш будинок поверхом вище переїхала сусідка: красива така собі пані років 30-ти. Зараз вона живе одна, от і вона змінила наше життя з чоловіком

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Зараз з вами хочу поділитися своєю історією, може, хто-небудь розвіє мої підозри або дасть пораду. Я заміжня, живу з чоловіком вже 14 років, у нас є двоє дітей. Мене завжди дуже втомлювала, якщо так можна сказати, жадібність чоловіка: його економія дуже дріб’язкова. У сім’ї вона якось непомітна, все в будинок, все для дітей, але розрахунки бюджету все одно ведемо, але ось перед людьми буває соромно мені. На подарунки чоловік шкодує, навіть для рідної мами жаліє щось нормальне купити те, що вона хоче: «Мамо, ну ти ж знаєш, у нас діти, все дорого зараз, ось тобі дрібничка за 100 гривень на день народження, і на цьому все». Друзів у нас мало: на них треба витрачатися, щоб піти в гості, та й до себе кликати теж грошей коштує – той же стіл накрити.

Так само мені соромно з ним десь у відпустці: він економить на кафешках: «Ось ще – в три дорога беруть, та ще й чайові ресторанним жебракам подавай». Краще ходити в дешеві столові. На платний пляж – ніколи! Готелі тільки для багатіїв, можна і кімнату біля моря зняти, причому одну і маленьку – для нас і двох наших дітей. Це «не тому», що ми скупі, а тому що немає чого інших годувати, навіть тими ж чайовими, а в готелях – кожному подай, за версією мого чоловіка. Тільки вдома можна дозволити собі розкіш, наприклад – у вигляді обстановки. Або машину він купив собі круту. Один раз маленькі діти у дворі випадково двері йому подряпали, він таке робив їм батькам, ледь до суду не дійшло, випросив у них таку суму грошей, що мені й досі перед людьми не зручно, це ж діти маленькі. Мені досі соромно їх у дворі бачити цих батьків.

Але суть моєї історії не в цьому. Приблизно рік тому в наш будинок поверхом вище переїхала сусідка: красива та собі пані років 30-ти. Зараз вона живе одна, а до цього пару місяців після переїзду жила зі своїм співмешканцем. Наші чоловіки паркували свої машини поруч, віталися, розмовляли на вулиці. До них вибігала ця сусідка: халатик маленький, шовковий, тапочки такі гарні, яскраві. Один раз сусіди нас покликали до себе – повечеряти, познайомитися. Я ледве вмовила чоловіка купити маленький тортик, щоб не приходити зовсім вже з порожніми руками. Прийшли, поспілкувалися, але всі зрозуміли, що ми люди різні, у кожного свої інтереси, тому після званого вечора обмежувалися простими привітаннями при зустрічі.

А потім сусід кудись поїхав і все, вони розбіглися, сусідка стала жити одна. Я нічого особливого не помічала, але чоловік прямо червонів при зустрічі з нею. Один раз допоміг їй тумбу зібрати, сусідка мене біля під’їзду зустріла, попросила чоловіка «позичити». Звичайно ж, я попросила чоловіка не брати з неї грошей – мовляв, вона ж одна живе, допомогти нікому, чоловіка немає у неї. Замість його звичного: «Тазараз! Безкоштовно і палець об палець не вдарю!», Він охоче погодився, навіть зрадів якось. Возився там довго, я навіть вже піднятися хотіла до неї, але він прийшов, навіть веселий такий: за старання сусідка його пригостила. В принципі, більше не було ніяких натяків на їх відносини.

Але ось недавній випадок мене засмутив. У сусідки обірвалися якісь шланги у ванній під раковиною, і весь потік води до нас на навісну стелю – намокла і ванна, і коридор, і навіть кухня. Поки вона прибігла з роботи за моїм викликом, поки перекрили воду, поки сантехніки – ми вже буквально плавали. Дивно, але мій чоловік навіть не обурювався – він пояснював мені про ці шланги, що це китайські, неякісні, у всіх таке може трапитися. Але найголовніше – я запросила оцінювача по збитку, він нарахував за наш ремонт кругленьку суму, а чоловік навідріз відмовився пред’являти сусідці цей кошторис! Мовляв – вона не винна і все тут, самі заробимо грошей і впораємося! Мало того – він купив сусідці нові, дорогі шланги!

Тепер я просто й не знаю, що мені думати. Начебто жодних натяків на їх роман немає, але не може бути мій чоловік такий щедрий по відношенню до чужих людей. Ремонт пробачив, шланги купив, мовляв «щоб ми спали спокійно, і не боялися, що нас знову заллють. Я впевнена, що за цією щедрістю ховаються їх якійсь стосунки! Подруги мені кажуть: «нерозумна ти, просто навіть дорослій людині властиво змінюватися», але я цьому не вірю. Вони просто не знають, наскільки жадібний смій чоловік. І тепер не знаю що робити: якщо є у них роман, що швидше за все, то як я це доведу? А можливо, все ж немає ніяких відносин? Або може хто порадить: як викрити цих двох? Я ні про що зовсім думати зараз не можу.

Передрук без гіперпосилання на Ukrainians.Today суворо заборонений!

Фото ілюстративне – pixabay.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий