У Франківську онкопацієнти мають можливість безкоштовного замовити таксі

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Фонд “Варто жити” запустив call-центр для безкоштовного замовлення таксі для онкопацієнтів у 17 містах України. Зокрема й в Івано-Франківську, відтепер онкопацієнти  зможуть безкоштовно дістатись додому з Прикарпатського Клінічного Онкологічного Центру.

“11 листопада 2020 року Фонд “Варто жити” запустив першу із трьох ліній допомоги call-центру для онкопацієнтів і їхніх близьких – лінію таксі. А це означає, що онкопацієнти у 17 містах України можуть замовити безкоштовне таксі, щоб доїхати до державного онкоцентру й назад додому”, – йдеться в повідомленні фонду.

Зокрема, партнери проекту надали 10 тис. безкоштовних поїздок, щоб в умовах пандемії коронавірусу пацієнти зі зниженим імунітетом не наражалися на додаткову небезпеку, користуючись громадським транспортом, пише interfax.

Для замовлення послуги необхідно зателефонувати на короткий номер call-центру 5522 з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 18:00.

“Ми дуже сподіваємося, що вже незабаром зможемо запустити дві інші заплановані лінії допомоги: гарячу довідкову лінію, експерти якої допоможуть отримати відповіді на будь-які запитання, пов’язані з онко. За принципом “рівний – рівному” на лінії працюватимуть онкопацієнти з ГО “Афіна. Жінки проти раку”, які мають трирічний досвід надання професійної допомоги онлайн”, – ідеться в повідомленні.

Крім того, в планах фонду запустити лінію психологічної допомоги, де професійні онкопсихологи надаватимуть онкопацієнтам і їхнім близьким необхідну професійну консультацію.

“Команди висококваліфікованих експертів готові розпочати роботу на цих двох лініях, щойно з’явиться фінансування”, – зазначають в організації.

Більше інформації на сайті.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий