У Європі з’явилась нова послуга: перевезення вантажів гігантськими електровелосипедами (ФОТО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Вантажні електровелосипеди курсують вулицями Берліна та Гамбурга.

Компанія DB Schenker, світовий лідер в області логістичних рішень для всіх видів транспорту, просуває нову послугу – транспортування вантажів на електровелосипедах, пише autogeek.

«Наші вантажні велосипеди – це екологічно чиста альтернатива звичайним транспортним засобам, таким як фургони або вантажівки. Вони не тільки знижують рівень шуму при русі на дорогах, а й скорочують викиди забруднюючих речовин», – йдеться у повідомленні компанії.

Парки вантажних електровелосипедів вже з’явилися у великих містах Норвегії, Фінляндії, Швеції, Франції, Австрії та Німеччини. Зокрема у Німеччині велосипеди Velogista від DB Schenker працюють в рамках програми Smart Cities у Берліні та Гамбурзі.

Вантажопідйомність такого велосипеда – до 250 кг при завантажувальному обсязі 1.6 квадратних метра. Але є в парку компанії й вантажний велосипед розміру XXL – Cargo Bike. Як кажуть у DB Schenker, при довжині 6.5 метрів та вантажопідйомністю до 0.5 тони він «на дивно маневрений та може легко уникати будь-яких корків». Курсуючи по центру Гамбурга, велосипед-гігант переводить протягом місяця до 20 тонн різних товарів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий