ЯКИЙ ПОЗОР, ДАЛІ ПАДАТИ НІКУДИ!!: українку змусили народжувати під входом в лікарню, лікарі не відкрили двері

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Дівчині довелося народжувати перед входом в лікарню через завантаженість установи і позитивного тесту на китайський вірус

Про це йдеться в сюжеті ТСН .

Сутички у Євгенії Кіркіч почалися вночі, але вести дружину чоловікові Олександру довелося в лікарню в Черкаській області, де приймають пацієнтів з китайським вірусом.

По дорозі в клініку чоловік додзвонився до лікаря, який повинен був приймати пологи до позитивного тесту, а та повідомила про ситуацію своїй колезі в лікарні, куди прямувала пара. Незважаючи на всі зусилля, двері в відділення були закриті.

“У мене вже доходило до істерики: кричати не було сенсу, тут ніхто не відкриває. Ми дзвонили, я тричі бігав до дівчат на інший вхід, вони також нічим не допомогли. Я просив про допомогу, у мене дружина народжувала. Тут в плаценті все . Я її переправ і в неї прийшов “, – з тривогою згадує Олександр.


Замість пелюшок чоловік почав розстеляти свою куртку і пологи приймали прямо на сходинках. А двері клініки відчинилися в момент, коли дитина вже був на руках батька.

“Бригада вийшла з інвалідним візком, я не розумію, чому вони думали, вибираючи таку коляску. Вона не могла сісти, вона була в штанах, штани приспущені, дитина в руках, плацента не перерізана, вона не могла сісти. Вони неспішно пішли . Знаєте, що мене найбільше здивувало всі були дуже повільні, за винятком лікаря, яка їхала. всі були дуже повільні, ніхто не поспішав, у всіх все було добре “, – продовжив Олександр, розповідаючи про халатність медиків.

Але лікарі все звинувачення відкидають і запевняють, що у трагедії винна нібито сімейна пара, яка самостійно приїхала в лікарню і попрямувала відразу в корпус для хворих китайським вірусом.

Пуповину, як розповідають в лікарні, перерізали вже в пологовому залі, відкриття якої породілля чекала, лежачи на зламаній каталці. Зараз дівчина з дитиною під наглядом лікарів.

“Який жах … Слава Богу, що без негативних наслідків закінчилося. Здоров’я всім”, “У них ще язик повертається виправдовуватися”, “Соромно за країну”, “Ганьба медикам. Працювати не хочуть. Вимагачі. Гроші треба заробляти, а не кляньчіть “,” Ганьба лікарям і нашого уряду “,” 21 століття … народжуємо під кущем. Позорище. Чоловік молодець “, – підтримали українці сімейну пару в коментарях.

Джерело: https://gamebet.politeka.net/296499-stydno-za-stranu-ukrainku-zastavili-rozhat-pod-vhodom-v-bolnicu-vrachi-ne-otkryli-dveriПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий