Єгорова: Я не ношу маску і не здохла, і так в країні – повна ж * па

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Українська телеведуча Сніжана Єгорова , яка відома своїми скандальними висловлюваннями на політичну тематику, виступила проти карантину вихідного дня в Україні і заявила, що принципово відмовляється носити медичну маску.

Так, артистка також розкритикувала українську владу, назвавши депутатів “мавпами”. На її думку, локдаун в країні стане “знищенням” народу. Про це йшла мова в прямому ефірі телеканалу “Україна 24” в передачі “Ток-шоу №1”

“Я особисто взагалі проти карантину, більш того, я принципово не ходжу в масці нікуди! Для того, щоб люди не хворіли і не вмирали, треба не в масках ходити, а піднімати систему медицини, щоб наші лікарі не виїжджали працювати в інші країни. ми ходимо постійно по ефірах і сидимо там без масок, але якщо ми ще не здохли всі, значить і люди без масок виживуть. і не потрібно народ робити ідіотами, люди не ідіоти! ” – заявила телеведуча.


Вона зазначила, що влада в країні не зацікавлена ​​в тому, щоб захищати інтереси народу, а намагається “знищити культуру” і отримати вигоду для себе.

“Деяким” мавпам “, які сидять у Верховній Раді, вибачте, я не буду політкоректно, нецікаві процеси, які відбуваються в країні, де до того ж – криза і війна. Тому що тільки люди, які ніколи, ніде і нічого не вчилися, які не люблять інших людей, цікавляться виключно питанням, скільки грошей в конвертах вони отримають за те, що будуть лобіювати далекі від народу України інтереси. Їх дії націлені на знищення цього народу, займаються геноцидом медицини, освіти, культури … ” – висловилася Єгорова.

Артистка також додала, що політики “закопують країну в асфальт”, таким чином нагадавши про те, що гроші з “Коронавірусние фонду” були витрачені на ремонт доріг в країні. При цьому, як заявила Сніжана Єгорова, а загальна ситуація в Україні – повна ж * па.

“Люди, які асфальтом лікують коронавірус, їм в принципі по барабану, що відбувається в театрах, в ресторанах, в школах, на вулицях, в громадському транспорті і так далі … В Україні – повна ж * па! У всіх країнах платили компенсації людям за те, що вони сиділи в локдауне. Там ніхто не голодував! А у нас народ – козел відпущення! Народу підвищують тарифи, він повинен сам вирішувати проблеми свого життєзабезпечення, народ повинен сидіти вдома і дивитися на порожні голі стіни. Я вважаю, що все, що виробляє українська влада – це знищення здорових смислів, знищення нашої нації, образу громадян цієї країни “, – підкреслила Єгорова.

Джерело: https://www.obozrevatel.com/show/people/egorova-o-karantine-v-ukraine-ya-ne-noshu-masku-i-ne-sdohla-a-v-i-tak-strane-polnaya-zhpa.htmПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий