Іванофранківців запрошують на курси “Від Ідеї до Стартапу за 14 днів”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Франківець Микола Гавриляк оголосив про запуск власного курсу “Від Ідеї до Стартапу за 14 днів” про те, як перетворити власні ідеї у стартап.

Українська ІТ індустрія впевнено розвивається – зараз в ній працює понад 190 000 фахівців, а експорт ІТ послуг України приносить понад 5 млрд доларів на рік, тоді як ще у 2013 році ця сума була менше ніж 2 мільярди.

Окрім класичного аутсорсу активно розвивається продуктовий напрям і українські ІТ продукти поступово завойовують глобальний ринок. Культура Кремнієвої долини, де кожен старається придумати власний стартап і продати його дорожче дійшла і до України.

В рамках курсу Микола навчатиме як стати успішним у діджитал-сфері та підготувати свою ідею до презентації інвестору.

“Цьогоріч я проконсультував понад 60 стартапів і більшість з них на етапі запуску мають схожі прогалини у знаннях – з чого почати, як аналізувати ринок, де шукати команду, як вести переговори з інвесторами та зрештою як виходити на ринок. Українські ВНЗ, на жаль, недостатньо уваги приділяють сучасним інструментам необхідним для запуску бізнесу онлайн і мій курс – це вижимка практичного досвіду та тих підходів і знань які я застосовую у своїй щоденній роботі.” – Микола Гавриляк, автор курсу.

Курс розрахований для 3 категорій людей:

  1. Ви вже в ІТ, або діджиталі, у вас є власна експертиза, проте відчуваєте, що вам бракує розуміння того, що на вас чекає в ролі засновника стартапу. Даний курс можна використовувати як покрокову інструкцію на ранніх етапах життя стартапу.
  2. Ви підприємець, вже переросли те, чим займаєтесь і хочете освоїти нові інструменти з допомогою яких ваш скіл бачити можливості знайде місце в світі ІТ.
  3. У вас є ідея, може й не одна! Ви креативна людина і вас переповнюють ідеї, але відсутня команда, ресурси, знання. Під час курсу ви навчитесь аналізувати власні ідеї та структуровано доносити їх до потенційного інвестора.

Також в рамках курсу буде зустріч із представником “Українського Фонду Стартапів” який розкаже про процедуру отримання гранту на втілення вашого стартапу в розмірі $25 000 або ж $50 000.

Більше інформації про курс за посиланням.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий