10 хвилин на зарядку й запас ходу 600 км: представлено новий електрокросовер BMW iX

Інше...

Компанія BMW нарешті презентувала свою ще одну модель на електротязі – електрокросовер iX.

Новий електромобіль BMW надає можливість переосмислити досвід водіння й зв’язок між транспортними засобами та водієм.

Під час створення BMW iX були використані останні інновації в галузі електрифікації та автономного водіння. Його мінімалістичний дизайн демонструє нову форму мобільності, а інтер’єр дозволяє відчути безпеку, захистом та нову форму розкоші.

“BMW Group постійно прагне переосмислення. Це центральний елемент нашої корпоративної стратегії, – зазначив Олівер Зіпсе, голова правління BMW AG. – BMW iX демонструє цей підхід у надзвичайно чіткій формі”.

Новинку вже у другій половині наступного року почнуть виробляти на заводі BMW Dingolfing.

За даними автовиробника, електрокросовер iX на одному заряді буде долати понад 600 кілометрів (цикл WLTP). Всього за 10 хвилин електромобіль можна буде підзарядити достатньо для того, щоб проїхати 120 км.

Окрім того зазначається, що нова технологія зарядки BMW iX забезпечує швидку зарядку постійного струму до 200 кВт. Таким чином, акумулятор можна зарядити від 10 до 80 відсотків менше ніж за 40 хвилин.

В BMW підкреслили, що акумулятори, встановлені в iX, розроблені як частина довгострокового циклу ресурсів і забезпечують надзвичайно високий рівень переробки. А енергія, що використовується для виробництва елементів батареї, походить виключно від поновлюваних джерел.

В BMW iX вперше була встановлена платформа для значного прогресу в галузі автоматизованого водіння та цифрових послуг. Наприклад, рівень обчислювальної потужності розроблений для обробки в 20 разів більше обсягу даних, ніж це було у попередніх моделей.

Новинка має чіткі лінії, які надають дизайну моделі просто вражаючий вигляд.

“BMW iX демонструє, що ми можемо надати новим технологіям дуже сучасний та емоційно захоплюючий дизайн. Автомобіль є технологічно надзвичайно складним, але дуже чітким, – розповів Адріан ван Хойдонк, старший віце-президент BMW Group Design. – BMW iX пропонує мобільний життєвий простір, в якому люди почуватимуться спокійно”.

Електромобіль також має великий панорамний скляний дах, інтегровані динаміки та вишукані вентиляційні отвори. Кермо з шестигранною формою, перемикач для вибору передачі та вигнутий дисплей BMW (частина операційної системи BMW наступного покоління) чітко демонструють, що в автомобілі кожен задоволення від водіння.

Кузов iX виконаний із алюмінієвого каркасу та карбонового матеріалу, що дозволило посилити захист пасажирів, при цьому зменшивши вагу електромобіля в цілому.

Источник: internetua.com

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий