Mazda продемонструвала майбутні мотори

Інше...

Японський автовиробник вирішив підігріти інтерес до своїх двигунів. Розробки, представлені рік тому і заплановані до випуску через два роки, дійсно привертають увагу.

Цього разу виробник вирішив влаштувати фото-презентацію і опублікував зображення трьох двигунів. Це прототипи моторів. І якщо про два з них говорили раніше, то ось рядну «шістку» всі побачили вперше.

Отже, рядний шестициліндровий двигун буде реалізований відразу в трьох варіантах. Перший – це дизель, другий – звичайний бензиновий, третій – бензиновий Skyactiv-X, в якому буде реалізована технологія займання від стиснення. Якщо пам’ятаєте – це та сама інноваційна розробка, коли бензиновий мотор працює за принципом дизельного.

З огляду на сучасні тренди до даунсайзінгу, навіть дивно що обсяг двигунів буде немаленьким – від 3,0 до 3,3 літрів. Всі вони будуть встановлюватися поздовжньо. Поки що планується, що вперше такі мотори з’являться на новій Mazda 6 четвертого покоління. Потім їх напевно поставлять в якийсь із кросоверів бренду.

Крім «шістки» японці показали також чотирициліндровий Skyactiv. І ось він буде як класичним, так і у варіанті 48-вольтового гібрида.

Хоча гібрид буде доступний і у вигляді окремої силової установки. Це буде плагін-гібрид, причому підзарядка батареї буде відбуватися шляхом роботи легендарного роторно-поршневого двигуна Mazda. Тобто чутки про те, що «ротор» перетвориться в генератор, підтвердилися остаточно. Такий мотор повинен з’явитися на кросовері Mazda MX-30.

У будь-якому всі випадки не варто чекати раніше 2022 року. А повністю оновлена лінійка моторів від Mazda дебютує аж в 2025-му.

Джерело: autogid.pro

Підпишіться на групу «СВІДОК» у Facebook

Більше актуальних новин дивіться в програмі “Свідок” на телеканалі НТН по буднях – 8.30, 12.30, 16.30, 19.00, 23.15, і щосуботи о 19.00.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий