Адмірал Воронченко: для деокупації Криму необхідно виключити плюралізм думок: “то знімаємо санкції, то не знімаємо”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

 Для деокупаціі Криму необхідна злагодженість і рішучість у діях всіх партнерів України і самої України. Про це на Львівському форумі з безпеки 2020 сказав адмірал Ігор Воронченко, командувач ВМС України в 2016-2019 рр., повідомляє Цензор.НЕТ.

 Нагадаємо, Львівський безпековий форум 2020 проходить з 09 по 14 листопада 2020 року в онлайн-форматі. Вчора відбулося обговорення на тему “Безпечний і процвітаючий регіон Чорного моря: створення ефективної та всеохоплюючої системи колективної безпеки”.

Читайте також:

 На думку Ігоря Воронченка, Україна досі не виробила стратегію по деокупацію Криму. “За шість з половиною років так і не зробили її. Але я впевнений, що буде проведено аналіз для виявлення слабких сторін Російської Федерації. Без Криму” володаря в Кремлі “вже не буде. Без Криму не буде небезпеки для (дій Росії) в Сирії , Північній Африці та на Близькому Сході “, – сказав він.

 Також Воронченко особливо підкреслив важливість скоординованих дій всіх партнерів України.

 “Необхідно виключити плюралізм думок партнерів:” то знімаємо санкції, то не знімаємо, то будуємо другий “Північний потік”, то чи не будуємо “. Росію повинні визнати агресором”, – сказав він

Читайте також:

 Адмірал, підкресливши, що Крим важливий РФії для розширення впливу в Чорному морі та басейні Середземномор’я, навів слова з останнього інтерв’ю командувача ВМФ РФ про переоснащення та переозброєння російських військово-морських сил для посилення впливу на Чорному і Середземному морях: «У них амбітні плани. Слава Богу, що в ці плани втрутилася пандемія та ресурсне забезпечення у них було на 49%. Але настане час, коли будуть побудовані 4 корвета, 4 МРК і 6 патрульних катерів. Патрульні катери – це забезпечення своєї економічної зони в регіоні. корвети – забезпечення “сирійського експреса”. Ракетні кораблі – нанесення удару в будь-якій точці означеного регіону. Це підтверджує, що Росія і надалі буде продовжувати політику «повзучої окупації».

 Ігор Воронченко нагадав про три важливі практиках російської колонізації Криму: утиски кримських татар, переселення з РФ на півострів росіян і мілітаризація молоді півострова.

Нагадуємо:

Please follow and like us:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий