“Братство лисих”: Тернопільський бізнесмен оголосив свій ресторан храмом, щоб не закриватися на вихідні

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Власник тернопільських ресторанів “Лисий” і “Леліва” Тарас Ковальчук вирішив створити релігійну організацію “Братство лисих”, щоб його закладу могли працювати під час карантину вихідного дня.
Про це він повідомив в Facebook , передає Цензор.НЕТ .

Він розповів, що 11 листопада разом з іншими рестораторами приєднався до акції протесту під Кабміном, вимагаючи не вводити карантин вихідного дня, однак уряд не почуло вимоги.

“Почали шукати юридичний механізм, як ми зможемо продовжити працювати в нових умовах. Почали дивитися на досвід інших країн. Запала в очі Польща (сама релігійна країна Європи) і фітнес центр, який став церквою. Почали вивчати, виявилося церкви не треба, треба просто релігійну організацію “, – розповів він.


Після цього Ковальчук зі своїми колегами вирішив створити релігійну організацію “Братство Лисих” і вести бізнес від її імені.

“Тому на ці вихідні хостел буде працювати в форматі монастиря, Леліва – трапезна, Лисий – храм”, – зазначив бізнесмен.

Ковальчук нагадав, що згідно зі ст. 35 Конституції України “Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність”.

Джерело: https://censor.net/ru/n3230974Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий