В ці хвилини! Сталось немислиме – кабмін трясе, Садовий зробив це – тепер вихідних немає. Скандал

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

До кінця листопада заклади громадського харчування міста Львова можуть працювати у звичному режимі. Сьогодні виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення про те, щоб скасувати вихідні дні у суботу та неділю для закладів харчування й спортзалів.

Про це у фейсбуці повідомив мер міста Андрій Садовий.

Мер міста розповів, що до кінця листопада заклади харчування можуть працювати в суботу та неділю у звичному режимі, бо у місті тепер немає вихідних.

«До 30 листопада субота та неділя на території Львова оголошені робочими днями для закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів та ринків. Це означає, що у Львові неможливо запровадити карантин вихідного дня, бо в нас немає вихідних. Люди мають право на працю», – заявив Садовий.

Щойно закінчилося засідання виконкому.

Прийняли рішення, що до 30 листопада субота та неділя на території Львова…

Опубліковано Андрій Садовий Пʼятниця, 13 листопада 2020 р.

Міський голова додав, що якщо хтось намагатиметься заважати працювати львівським закладам харчування, потрібно показати рішення виконкому про скасування вихідних у місті та звернутись на гарячу лінію за телефоном 1580. У вихідні дні на гарячій лінії Львова дзвінки прийматимуть юристи мерії, які допоможуть врегулювати усі конфлікти.

“Це нетипова ситуація. Я не пам’ятаю такого випадку, щоб уряд приймав рішення, не порадившись з підприємцями, яких просто викидають на вулицю без жодних засобів для існування”, – резюмував Андій Садовий.

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що очільник Львова Андрій Садовий вважає рішення української влади про “карантин вихідного дня”, який передбачає заборону роботи ресторанів і кафе, дурним. Він вважає, що такі обмеження “поховають” малий і середній бізнес.

Садовий впевнений, що для введення таких обмежень потрібно спочатку побудувати систему компенсацій підприємцям і бізнесменам. Крім того, він заявив, що львівська влада не збирається дотримуватися рішення Кабміну про нові обмеження.

“Карантин вихідного дня, на мою думку, – це дурниця. Ми були, є і будемо разом з вами. Жодного нерозумного рішення місто не прийматиме. Ми з вами повинні взяти на себе всі зобов’язання: ніяких банкетів, ювілеїв або весіль, але про повний локдаун не можна говорити “, – сказав Садовий під оплески львів’ян.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий