Для створення яких сайтів підходить WordPress?

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

WordPress — спеціальна система управління контентом, що має відкритий вихідний код (написана на мові php). Якщо дуже простими, побутовими словами, то мова йде про «движок» сайту, його базу, без якої створити ресурс неможливо. По суті, WordPress пропонує відносно готове рішення, коли «движок» не роблять самостійно, витрачаючи великі гроші.

Детальніше про його специфіку читайте тут — з детальним розбором всіх плюсів, мінусів, прикладів роботи. Але поки має сенс зупинитися на основних моментах і скласти хоча б загальне уявлення про таку CMS.

Плюси та мінуси створення ресурсу на WordPress

До переваг WordPress відносяться:

  • Безкоштовне завантаження, включаючи великий вибір вільних шаблонів. Але користувачам доступні й платні шаблони – складніші й цікавіші з точки зору дизайну.
  • Швидка установка.
  • Проста «адмінка» – панель управління.
  • Доступ до зміни коду – сайт легко роблять більш функціональним.
  • Великий вибір плагінів, розширень, що роблять площадку зручною, функціональною.

Але якби кожен ресурс створювали безкоштовно, доводячи до ідеального стану мінімальними засобами, багато послуг зараз втратили б будь-який сенс. Безумовно, у WordPress присутні мінуси. До них відносять пристойне навантаження на сервер, не дуже високу швидкість роботи площадок, відносно скромний набір базових функцій, періодично зустрічаються помилки. Чим більше плагінів, додаткових інструментів використовується, тим повільніше працює сайт.

Якщо ви хочете якісно просувати сайт на WordPress поняття «безкоштовно» теж стає умовним. Як мінімум вам буде потрібно придбати хороший хостинг. А ще не зайвим буде звернутися до професіоналів по SEO або самостійно витратити час на навчання, придбання спеціалізованих навичок. Певні вкладення будуть потрібні – але все ж це не те ж саме, що витрачати гроші на створення «движка» з нуля.

Для яких сайтів підійде WordPress

Створення блогів – те, під що спочатку цю CMS робили. Відповідно, вона ідеально підходить під особисті сайти або невеликі презентаційні ресурси-візитки. Хороша вона для сайтів-портфоліо, а також магазинів, де лише переглядають товари, щоб купити їх не напряму, а замовити через інші канали – припустимо, телефоном. Для великих каталогів і інтернет-магазинів з детальними фільтрами такої системи недостатньо. Те ж саме стосується складних корпоративних сайтів з безліччю функцій.

У WordPress спостерігаються очевидні плюси та мінуси – але якщо «движок» відповідає завданню сайту, то він стане дуже вигідним, простим рішенням.

*на правах реклами


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий