Зима близько: поліцейські радять “перевзути” своє авто

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

“Зима — близько. Друзі, а ви готові зустрічати холод? Звертаємо особливу увагу водіїв на безпеку дорожнього руху в осінньо-зимовий період і нагадуємо, що саме час “перевзути” своє авто — змінити літні шини на зимові”, – йдеться у повідомленні Патрульної поліції Львівщини.

Патрульні нагадують, що за температури нижче +4… +7 літні шини починають втрачати еластичність і потенціал зчеплення з дорогою. Зимові шини мають інший хімічний склад і за низьких температур властивостей не втрачають, а отже мають добре зчеплення з дорожнім покриттям у таких умовах. Крім цього, у них і глибший протектор.

“Завдяки своїй конструкції зимові шини краще утримують автомобіль на снігу, мокрій дорозі й ожеледиці, а також значно зменшують гальмівний шлях. Тому потурбуйтеся про свій комфорт і безпеку на дорозі”, – наголошують у Патрульній поліції.

Окрім того, кажуть патрульні, у цей період керування автомобілем вимагає більшої зосередженості та вміння діяти у непередбачених ситуаціях. “Необхідно обирати безпечну швидкість руху, збільшувати дистанцію з транспортом, що рухається попереду, і відмовитися від небезпечних маневрів. Безпечних поїздок”, – додають у поліції.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий