Лукашенко жорстко “наїхав” на Зеленського: грубо скажу!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Олександр Лукашенко різко розкритикував Володимир Зеленського

Олександр Лукашенко різко висловився на адресу Володимира Зеленського у відповідь на рішення українського лідера не називати його президентом в офіційних зверненнях, а просто на ім’я.

Відповідне відео опубліковано на Telegram-каналі “Пул Першого” 13 листопада.


Відповідаючи на запитання українського журналіста, на якому рівні у нього тепер відбувається діалог з президентом України Зеленським після такої ініціативи, Лукашенко раптово перейшов на образи. Зокрема, Лукашенко звернув увагу на падіння рейтингу Зеленського за час президентства. А також висловив припущення, що через це главі України самому потрібно побоюватися, що його теж можуть перестати називати президентом.

“Здається, все до того йде. З 70 з гаком відсотків він обвалився. Ось нещодавно там хтось 22, хтось 28, хтось 30 дає відсотків…” – сказав Лукашенко. Комі того, він жорстко дорікнув Зеленському в різкій втраті довіри та в грубій формі рекомендував мовчати.

“Треба примудритися, щоб за 1,5-2 роки обвалити довіру до себе з боку народу. Тому грубо скажу: чия б корова мукала, а Зеленського – мовчала!” – заявив Лукашенко.

Відео: Лукашенко образив Зеленського через відмову називати його президентомПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий