Лукашенко зблід! На нього терміново накинулись – нехтує життям. Жорстка відповідь, додаткові санкції

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

За вбивство активіста Романа Бондаренка Європейський Союз готовий посилити санкції проти влади Білорусі. Європа вкотре засудила насильство від білоруських силовиків проти свого народу.

Про це йдеться в заяві прессекретаря у закордонних справах і політиці безпеки в Європейській службі зовнішніх зв’язків Петера Стано.

“Це обурливий і ганебний результат дій білоруської влади, яка не тільки прямо і жорстоко репресувала власне населення, а й створила середовище, в якому можуть мати місце такі беззаконні насильницькі дії, ігноруючи, таким чином, не тільки фундаментальні права і свободи білоруського народу, але і нехтуючи його життями”, – прокоментували побиття до смерті Романа Бондаренко.


В ЄС висловили співчуття родині та друзям активіста, підтвердили солідарність з білоруським народом, рішуче засудили насильство проти громадян і ЗМІ. Брюссель чекає від білоруської влади припинення репресій, інакше санкції будуть посилені.

“Європейський Союз вже ввів санкції стосовно 55 осіб, винних в жорстоких репресіях і залякуванні, і готовий ввести додаткові санкції”, – йдеться в заяві.

Відзначимо, що в останні дні в Білорусі проходили масові акції протесту і знову силовики атакували людей на вулицях, затримали понад тисячу осіб. Також стало відомо, що за останні місяці стосовно білорусів відкрили більше 900 кримінальних справ. Днями Європейський Cоюз ввів санкції проти нелегітимного президента Олександра Лукашенка і ще 14 білоруських чиновників. При цьому сам білоруський лідер заявив, що не париться стосовно санкцій.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий