Лікували в друга сім’ї: подробиці смерті молодої дружини ексміністра охорони здоров’я Квіташвілі (фото)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Києві через місяць після планової операції у відомій приватній клініці померла молода дружина ексміністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі Анастасія Островська. Лікарі зробили фатальну помилку під час першої операції, що і призвело до смерті дівчини. За збігом обставин директор клініки був хорошим другом сім’ї, пише Obozrevatel.

Друзі та рідні 35-річної Анастасії Островської в соцмережах розповідають, що сталося з нею. Її сестра Вероніка написала, що Анастасія вирушила на операцію з видалення каменів із жовчного в одну з відомих клінік столиці. Процедура мала бути не найскладнішою, до того ж робили її лапароскопічним способом, без розрізу.

“Однак під час операції лікарі випадково відрізали судину, яка живила печінку… операція, яка мала тривати 40 хвилин, тривала 5 годин, тому що зупиняли кров. Потім була реабілітація тиждень, і знову ще одна операція через те, що погано були поставлені дренажі й рідина не відходила. Запевняли, що все добре зробили, але через тиждень почалася кровотеча. І знову операцію провели. Потім запевнили, що вона видужує, і перевели її в клініку “Д.” на реабілітацію.

На другий день у клініці зробили четверту операцію, яка стала останньою. Після цього вони вирішили не виводити її з наркотичного сну і не припиняти реанімаційних дій. Я приїхала в лікарню без дзвінка, інтуїтивно, але вони 5 хвилин як від’єднали її від усіх апаратів. Протягом усього лікування хірурги говорили, що роблять все можливе”, – написала сестра Вероніка.

Увечері 9 листопада Анастасія померла. Прощання з нею пройшло увечері 11 листопада в соборі на Лівому березі. Поховати її вирішили у Львові.

Сама Анастасія родом зі Львова. З Олександром Квіташвілі вона познайомилася, коли працювала в одному з департаментів Міністерства охорони здоров’я. Свою кар’єру в Києві вона починала з роботи в Раді національної безпеки України (РНБО).

Фото: фейсбук Анастасії Островської

Останнім часом Анастасія працювала в громадській організації Національна платформа “Діалог про мир і безпечну реінтеграцію”.

Як розповів її керівник, політолог Олег Саакян, Анастасія була координаторкою цього проєкту. “На ній були організаційні функції. Вона була дуже життєрадісною, з хорошою освітою. Відмінно знала англійську мову. Вона хотіла розвиватися у сфері політики, у неї були перспективи”, – говорить Саакян.

Також він зазначає, що ні він, ні команда нічого не знали про її проблеми зі здоров’ям. “В останні місяці вона з нами вже не співпрацювала, і ми не перетиналися і не знали про це. Але ніщо не віщувало біди, тому ми всі в шоці від цієї звістки. До того ж це пов’язано з лікарською помилкою, така несподівана смерть. Їй би ще жити і жити, радіти життю”, – каже політолог.

З Олександром Квіташвілі Анастасія разом уже давно. “Вони були дуже щасливою парою. Зважаючи на її висловлювання про чоловіка, вони любили один одного. І я через те розумію стан Олександра, він зараз просто розбитий”, – говорить Саакян.

Подруга Анастасії розповіла, що дівчина завжди була дуже відкритою. “Навіть коли вона переїхала і працювала в Києві, вона завжди допомагала. Якщо потрібно було, щоб зробили операцію, або оглянув якийсь професор, вона завжди влаштовувала зустрічі та завжди з позитивним результатом”, – каже подруга.

Анастасія завжди любила подорожувати, на її сторінці багато фото з її поїздок до Грузії і по Україні.

І що цікаво, сама Настя з багатодітної сім’ї. У неї, крім сестри, ще є два брати. Молодша сестра працює моделлю, знімається в кіно, а один із братів закінчив режисерський факультет, знімається в кіно, працює актором.

А мама Анастасії відома у Львові спортсменка. Вона чемпіон світу і Європи з бігу на 100 км, по 12-годинному бігу, багатоденному бігу, “10 марафонів за 10 днів”. Анастасія також займалася спортом і завдяки цьому сильно схудла.

Чи буде родина робити подальші кроки, щоб покарати тих, хто винен у смерті Анастасії Островської, поки невідомо.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий