Наближається 50-річчя моєї мами. Моя перша дружина, Юля, точно є в списку запрошених. Не взяти Ірину цього разу просто неможливо, вона дуже образиться, бо не розуміє, що я її таким чином оберігаю. Мене не покидає відчуття, що Юля виконає свою обіцянку і щось зайве наговорить моїй другій дружині. Знаючи її характер, я впевнений, що вона зможе легко це зробити, адже плести інтриги – її улюблене заняття

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

З першою дружиною я прожив п’ять років, а потім ми розлучилися. Дітей не було, тому розійшлися ми, можна сказати мирно. Але Юля, моя перша дружина, встигла втертися в довіру і моїм родичам, і моїм друзям. Тепер вона постійний гість на всіх наших родинних святах, на днях народження моїх найкращих друзів.

Через рік після розставання з Юлею, я почав жити з Іриною. Невдовзі ми одружилися, зараз Ірина чекає дитину. Юля дуже важко це пережила і пообіцяла мені, що обов’язково зіпсує наші з Іриною відносини. Саме тому я ніколи не ходжу на зустрічі з друзями і на родинні свята з своєю другою дружиною.

Через це у мене виникають чималі проблеми з Іриною. Вона знає, що всі збираються сім’ями, але щиро не розуміє чому я не хочу хоча б раз взяти її з собою. Ця ситуація становить близько 50% всіх наших з нею непорозумінь, від яких я дуже втомився. І рішення, здавалося б, вкрай просте – потрібно просто взяти її на зустріч.

Мене не покидає страх того, що Юля виконає свою обіцянку і щось зайве наговорить Ірині. Знаючи її характер, я впевнений, що вона зможе легко це зробити, адже плести інтриги – її улюблене заняття. Саме тому ми з нею і розлучилися. Тому я і уникаю їх безпосередньої зустрічі.

Навіть коли мені обіцяють, що Юлі не буде, я все одно не ризикую брати Ірину, боюся, що одного разу вона просто заявиться на одній з таких зустрічей без попередження і закатає сцену. А це останнє, що мені зараз потрібно, зважаючи на те, в якому Ірина становищі.

Були також спроби поговорити з друзями і родичами і попросити їх, щоб вони не дружили з Юлею, однак вони мене не зрозуміли. І я не можу їх звинувачувати в цьому. Моя рідна сестра мені сказала:

– Юля моя подруга, і я не збираюся рвати з нею відносини. А ти сам розбирайся, як вийти з цієї ситуації. Я впевнена, що Юля подружиться з твоєю Іриною.

Саме цього я найбільше і боюся, що Юля почне набиватися в друзі до Ірини. А що вона придумає потім, важко навіть передбачити.

Зараз у мене свіжа проблема – наближається 50-річчя моєї мами. Юля точно є в списку запрошених. Не взяти Ірину цього разу просто неможливо, вона дуже образиться, бо не розуміє, що я її таким чином оберігаю.

Загалом, не можу сказати що буде напевно після, однак ця проблема повинна бути вирішена. Раз і назавжди. Я адже теж не кам’яний і не можу терпіти це постійно. Мені хочеться вже знову спокійного життя, яка не буде зачіпати ні моїх друзів, ні мою сім’ю. Що мені робити, як правильно поступити в цій ситуації?

Фото ілюстративне – pinterest.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий