“Не підлягають розголошенню!” Українці шоковані – Коболєв не чекав. Гучний скандал сколихнув країну

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Федерації роботодавців нафтогазової галузі (ФРНО) оголосили про старт рекламної кампанії “Хай палає” (Нехай палає), мета якої – проінформувати українців про ринковий шляху формування ціни на газ. При цьому в організації відмовилися називати вартість цієї кампанії.

Про це заявили в ФРНО у відповідь на журналістський запит “Українських новин”.

Так, текст одного з білбордів ФРНО і “Нафтогазу” говорить: “У кремлівських палахкотить, бо в Україні ціну на газ визначає ринок, а не вони. Нехай палає”.

“Відповідно до Закону України” Про організації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії їх діяльності та статуту ВГО “ФРНО” здійснює свою діяльність за рахунок власних коштів, джерелами формування яких є кошти, надані її членами у вигляді внесків. Разом з тим інформуємо Вас про те, що в розумінні статей 1, 13 Закону України “Про доступ до публічної інформації” ФРНО не є суб’єктом владних повноважень та інших розпорядником публічної інформації.

Реалізація інформаційної кампанії “Хай палає” була здійснена на конкурсній основі, на умовах прозорого конкурсу. Зміст і умови договорів з контрагентами є конфіденційними і не підлягають розголошенню “, – заявили в федерації, додавши, що метою рекламної компанії є донесення до споживачів результатів енергетичних реформ в Україні.

В організації також зазначили, що реформу ринку газу активно критикували ряд ЗМІ, в зв’язку з чим і виникла необхідність в такій кампанії.


Варто зазначити, що головою ФРНО є директор з енергоефективності та управління майном групи “Нафтогаз” Віталій Щербенко.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що через борги виробників тепла 11 населених пунктів у Дніпропетровській, Харківській, Житомирській, Луганській та Одеській областях залишаються без опалення.

Про це повідомили в НАК “Нафтогаз України” 13 листопада.

Підприємства не виконали жодної з вимог для отримання газу в рамках ПСО [публічних спеціальних зобов’язань] “.

В “Нафтогазі” стверджують, що за останні чотири місяці 93 компанії вже ліквідували свої борги, але залишилося ще 16 організацій.

Відзначимо, що у минулому році очільник “Нафтогазу” Андрій Коболєв отримав 286,5 млн грн виплат в компанії, в тому числі 261 млн грн премії за перемогу в Стокгольмському арбітражі в суперечці з російським Газпромом.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий