Президент України захворів на ковід. Але погляньте на фото: якісь дивні лікарі, дивний Президент, дивний ковід – вам не здається? (ВІДЕО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

 На початку літа президент Володимир Зеленський казав, що хотів сам заразитися коронавірусом, щоб показати людям, “що це не страшно”. “Я хотів на собі пройти цей етап. Щоб людям було легше”, – зізнався Зеленський в інтерв’ю “Українській правді”.

 “На жаль, у президента України Володимира Зеленського позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19. Глава держави почувається добре і продовжуватиме виконувати свої обов’язки в дистанційному режимі на самоізоляції”, – йшлося в заяві чотири дні тому.

 Згодом про хворобу заявив і сам Володимир Зеленський: “Немає у світі щасливчиків, для кого б COVID19 не становив загрози. Попри усі карантинні заходи, я теж отримав позитивний результат. В мене 37,5, а всім бажаю 36,6! Втім, почуваюся добре. Більшість долає COVID-19. І я теж це пройду. Все буде добре!”.

  У той же день під кінець робочого дня отримав позитивний тест на коронавірус Андрій Єрмак, про що написав згодом на своїй сторінці у Facebook

 Влітку цього року коронавірусною інфекцією COVID-19 перехворіла дружина президента Олена.

Але погляньте ще раз на фото! Вам там нічого не видається дивним?

 В Україні станом на дев’яту годину ранку 13 листопада 2020 року виявлено майже 12 тисяч нових інфікованих.

 “За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків захворювання  зареєстрована в місті Київі (1083), Дніпропетровській (740), Запорізькій (727), Сумській (680) та Київській (672) областях”, – про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов написав на своїй сторінці у Facebook.

 Минулого тижня три дні поспіль в Україні фіксувалися негативні рекорди за приростом виявлених інфікованих коронавірусом: тоді показник перевищив 10 тисяч за добу.

 У МОЗ розробили чотирирівневий план дій залежно від кількості хворих на COVID-19. Так, за умови сильного зростання кількості хворих, в Україні можливий фактичний локдаун, тобто введення повного переліку обмежень, які передбачає “червона” зона карантину, мобілізація лікарів, розгортання мобільних медичних госпіталів та медичне сортування – лікарі будуть обирати, кому надавати медичну допомогу саме у стаціонарі.

 На поточному етапі уряд обмежився “карантином вихідного дня” – простими словами, не працюватиме нічого, крім, за великим рахунком, громадського транспорту, продуктових, заправок, аптек та низки інших установ.

 Карантин для протидії поширенню нового типу коронавірусу в Україні запровадили з 12 березня. Наразі діє адаптивний карантин – до 31 грудня включно.

Нагадуємо:

Please follow and like us:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий