Після чергового непорозуміння, невістка кинула сина, забрала сумки і сказала, щоб чоловік її не шукав, а дитина їй не потрібна, вона від неї втомилася. Мій син був взагалі розгублений: що тепер робити, як дитину йому ростити, адже малюкові на той час було півтора року. Син з онуком переїхали до мене, живуть зі мною вже три роки, в той час як невістка спокійно живе своїм життям

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Одруження сина в 21 рік я прийняла важко, але дівчина чекала дитину, тому потрібно було зареєструвати стосунки. Я була не в захваті, бо майбутня невістка була старша за сина на три роки, вже встигла пожити у цивільному шлюбі з іншим хлопцем, одним словом – життя знає. Але так вже вийшло – син з нею розписався, коли у нареченої був уже пристойний животик, вона на шостому місяці ходила.

У сина були великі плани на майбутнє: після армії вступити до університету, відучитися, але нічого не вийшло, треба було думати про те, як забезпечити сім’ю. Син влаштувався на роботу на будівництво, навчився там всім премудростям: і цеглу класти, і електриці, і внутрішній обробці. Невістка ростила сина, сиділа з дитиною і постійно вередувала – їй нудно, малюк постійно плаче, погано спить, а їй хочеться з подружками погуляти. За матеріалами.

Син не міг надати їй цю можливість: він іноді працював до ночі, бувало, що навіть цілодобово працював на будівництві, якщо у них аврал. Природно, що від такого він сильно втомлювався, йому тільки одного хотілося – поспати! Але треба утримувати сім’ю, і знімну квартиру оплачувати.

Матері у невістки не стало кілька років тому, а батько часто прикладається до оковитої. Іноді у «дідуся» прокидається любов до онука, він нетверезий приходить відвідати, згоден посидіти, але хіба на нього можна залишити дитину, коли він в такому стані? Дивно, але невістка погоджувалася, щоб дід посидів з онуком, навіть в такому його стані, але я як дізналася про це, була ошелешена.

Сказала, що якщо їй іноді дуже закортить, то я можу приїхати і посидіти, але не частіше ніж раз на місяць, я теж працюю, у мене зміни і іноді підробіток, дочка-підліток в школі вчиться, я нею повинна ще займатися, тому багато часу не маю.

Ну, загалом, якщо вже обіцяла, то знаходила час, але тільки до 9 вечора. Звичайно ж, невістка мене обманювала, я їй до дев’яти вже дзвонила, вона то слухавку не бере, то бреше, що автобуса довго немає, то подружці в чомусь допомога потрібна і тому подібне. Син зривався з роботи і приходив. На нього страшно було дивитися – схудлий, виснажений.

Я їм привезу кілька сумок їжі і прошу, щоб син не працював стільки, берегти себе треба, на продукти поки можна не витрачатися. В загальному, йому за щастя були мої гостинці, можна було взяти кілька вихідних, я їм ще й наготую різних страв на два дні, так як невістка не вміла і не хотіла готувати. Так і жили.

Але потім невістка конкретно загуляла. Після якогось чергового непорозуміння, кинула сина і пішла на тиждень, син брав відгули – йому на роботі на зустріч пішли. Потім ця дамочка прийшла, забрала сумки і сказала, щоб чоловік її не шукав, а дитина їй не потрібна, вона від неї втомилася. Мій син був взагалі розгублений: що тепер робити, як дитину йому ростити, адже малюкові на той час було півтора року!

Я сказала переїжджати їм до мене, виховаємо всі втрьох: він, я і моя дочка, все по черзі сиділи з малюком. Мати взагалі пропала, але ми знали, що вона то у батька живе, то у подруг якихось. Через два місяці син подав на розлучення і відразу на аліменти, невістка слова не сказала, погодилася, але стала ховатися, ніде не працювала, і, мабуть, досі не працює.

Минуло вже майже три роки, вона ні копійки на дитину не відіслала, нам не дзвонить, малюка бачити не хоче. Я періодично їй дзвоню, взиваю до її совісті, а вона починає прибіднятися: мовляв, що ви з мене трясете, я не можу на роботу влаштуватися.

Скаржиться, що сама голодна, гола і боса, а ще «ви тут зі своєю дитиною!». Син на мене лається, просить їй не дзвонити, але мені прям зло бере, принципово хочеться вибити з зозулі хоч копійку на дитину! Але ниття невістки чомусь переконало мене, що вона вся злиденна.

Але одна з моїх приятельок недавно мене ошелешила: в кінці серпня цього року вона летіла на відпочинок в Туреччину і зустріла в аеропорту нашу кралю з подругами! Вони якраз проходили реєстрацію – теж летіли на відпочинок. Приятелька навіть кілька фоток і одне відео з нею зробила: невістка в дуже модних шмотках, з великою валізою. Знайшлися і на це гроші!

Приятелька щоб не засвітитися перед невісткою, але фото і відео нам прислала на всякий випадок. Я намагалася дзвонити невістці, але мабуть вона номер там змінила. Я дзвонила її батькові, той хоч нетверезий, але підтвердив, що його дочка виїхала відпочивати на море, за які гроші, він не знає, може спонсор який допоміг. Ну, все зрозуміло.

Я взагалі не знаю що робити. Дзвоню їй, гудки йдуть, але вона скидає мій номер або не відповідає. Але я так думаю, що як би я не старалася, грошей від неї все одно не дочекатися. І як їй живеться і спиться? Я не уявляю, як так можна – взяти і віддати свою маленьку дитину. Що робити, як далі жити, я не уявляю.

Фото ілюстративне – wmeste.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий