Російська розвідка виробляє фейки про збитий Малазійський Боїнг

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У опублікованому спільному розслідуванні інтернет-видання “The Insider” та групи “Bellingcat” заявлено, що Головне управління генерального штабу збройних сил Росії координувало медіапроєкт “Bonanza Media”, який поширював версію про непричетність Москви до катастрофи МН17 на Донбасі.

“Bonanza Media” створили колишня співробітниця російського пропагандистського телеканалу “RT” Яна Єрлашова та нідерландський блогер Макс ван дер Верфф, який симпатизує самопроголошеним “ДНР” та “ЛНР”. Проект просував конспірологічні версії стосовно того, що Малайзійський Боїнг МН17 збили саме ЗСУ, намагаючись підтвердити їх сумнівними витоками документів.

“Як це було і до цього, наприклад, зі зламаними кремлівськими хакерами серверами Міжнародного олімпійського комітету або серверами Демпартії США, кремлівські ЗМІ і чиновники намагалися використовувати вирвані з контексту цитати для “викривальних” публікацій”- наголошується в розслідуванні The Insider та групи Bellingcat. 

Розслідувачі виявили, що фактично діяльність “Bonanza Media” курував полковник ГРУ Сергій Чебанов, який діяв під наглядом і за допомоги генерала Андрія Ільченка, помічника голови російської розвідки.

Нагадаємо:

Please follow and like us:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий