“Рівні умови для всіх!” Зеленському – згадали все: “задоволення не з дешевих”. Шокуюче викриття

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

12 листопада стало відомо, що хворий COVID-19 президент України Володимир Зеленський знаходиться в столичній державній лікарні Феофанія – як і інфікований глава ОП Андрій Єрмак.

Про це повідомляє “Страна.ua”.

При цьому рішення про те, щоб перебазуватися в комфортабельні умови він прийняв за день (9 листопада він дізнався про свій діагноз і 10-го переїхав до віп-палати).

За словами радника Єрмака Михайла Подоляка, там обладнаний спеціальний кабінет, в якому президент може проводити наради. “Він провів уже багато селекторних нарад”, – розповів Подоляк. У віп-палаті Зеленського навіть встановили спецзв’язок.

Тобто Зеленський не залишився на самоізоляції вдома, як його дружина Олена, і не вибрав звичайну лікарню, де лікуються пересічні мешканці.

При цьому у нього невелика температура (37,5) і на думку лікарів, він вже йде на поправку.

З віп-палати з посмішкою на обличчі він записав звернення до народу, в якому розповів, що “у нього все добре” і це завдяки теплому ставленню українців:

“На жаль, Covid-19 не оминув і мене. Але відчуваю я себе досить добре. Спасибі. До речі кажучи, думаю, в цьому велика заслуга – це саме ваша підтримка, ваші теплі слова з побажаннями швидкого одужання і я вдячний за це кожному з вас “, – звернувся він до людей.

Нагадаємо, що в сусідній палаті “Феофанії” лікується і хворий коронавірусом глава Офісу президента Андрій Єрмак, у якого хвороба теж протікає в легкій формі.

При цьому, за словами головного лікаря лікарні Ігоря Семенова, бюджет кожного госпіталізованого, в тому числі і президента, становить 7800 грн в день. І це мінімальна сума, яка може змінюватися в залежності від лікування і препаратів, необхідних хворому.


Чи варто уточнювати, що прості українці, багато з яких залишилися без роботи через пандемію, не можуть дозволити дану суму в місяць на життєво необхідне лікування, не кажучи про добової оренди палати. Та й “Феофанія” до сих пір фінансується за окремою статтею і не надає медичні послуги звичайним українцям.

При цьому, таких привілейованих коронавірусних пацієнтів з вересня клініка налічує вже 120. Охороняють президентську палату не менш 15 співробітників УДО, які несуть тут цілодобове чергування, не пускаючи ЗМІ на територію поліклініки для проведення фото- та відеозйомки.

Загалом задоволення не з дешевих. Тим більше, що у президента заявляють – хвороба у нього протікає в легкій формі. У зв’язку з цим не зовсім зрозуміло, чому президент не лікується вдома, як його дружина. А в соцмережах пригадали президенту його недавню обіцянку – ліквідувати всі VIP-палати.

Відзначимо, що ще навесні під час першої хвилі коронавируса Зеленський записав відео, в якому рішуче доручив закрити всі віп-палати “для членів ЦК” (так він представив українських чиновників і депутатів).

Як він заявив, винятків не буде ні для президента, ні для прем’єр-міністра.

“Прем’єр-міністру України поставлено завдання вирішити питання так званих віп-палат і скасувати всі нормативні акти, які цього вимагають. У нас не” совок “, вибачте, і не буде ніяких люксових палат для членів” ЦК “. Ні в якого політика чи бізнесмена в державних і комунальних лікарнях не буде кращих умов, ніж у звичайного українця. ви будете перебувати в тих палатах і тих лікарнях, які за 28 років ви побудували в цій країні. Можливо, тоді зрозумієте, як це не мати можливості лікуватися в Швейцарії або Ізраїлі. Рівні умови стосуються абсолютно всіх. Винятків не буде і для перших осіб держави: президента, прем’єр-міністра і голови Верховної Ради “, – зазначив він в екстреному зверненні до народу 26 березня.

Він також звернувся і до керівництва медустанов з вимогою не перетворюватися в працівників готелів, не «торгувати палатами”, не переобладнувати ординаторські, щоб розмістити “якихось там шишок”. В іншому випадку – будуть санкції, говорив в кінці березня Зеленський.

У свою чергу радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк наголошує, що поширювана інформація про нібито “захмарні тарифи” на лікування президента України Володимира Зеленського від COVID-19 у лікарні “Феофанія” не відповідає дійсності.

“Єдина відмінність перебування Володимира Зеленського у “Феофанії” від будь-якого іншого пацієнта – це наявність у нього комунікаційного обладнання та ліній спецзв’язку для роботи онлайн. Будь-які повідомлення про “захмарні тарифи” у “Феофанії” абсолютно не відповідають дійсності. “Більше того, скажу, що в столиці далеко не “Феофанія” тримає першість із вартості одного дня лікування коронавірусного пацієнта”, – сказав він у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” в п’ятницю.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий