Сергій Лавров пояснив Азербайджану і Туреччині як і де Кремль розмістить “миротворців” у Нагірному Карабаху

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

 Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров заявив, що ніяких миротворців з Туреччини в Нагірному Карабасі не буде. Про це він вчора заявив на прес-конференції в Москві, передає власний кореспондент УНІАН в РФ.

Сергій Лавров  наголосив, що Моніторинговий центр Росії і Туреччини щодо Нагірного Карабаху працюватиме в дистанційному режимі з використанням безпілотників.

«Центр працюватиме виключно в дистанційному режимі, використовуючи технічні засоби об’єктивного контролю, включаючи безпілотники та інші технології, які дозволяють визначати ситуацію на землі в Карабаху, перш за все на лінії зіткнення, і визначати, яка зі сторін дотримується, а яка може порушувати умови припинення вогню і всіх бойових дій», – сказав Лавров.

 За його словами Лаврова, межі мобільності турецьких спостерігачів будуть обмежені приміщеннями моніторингового центру, які будуть виділені на азербайджанській території – не на території колишнього конфлікту – для розміщення російських і турецьких спостерігачів.

«Що стосується заяв у парламенті Туреччини щодо того, що працюватимуть на тих же підставах, що і росіяни. Йдеться виключно про той самий центр, який буде стаціонарно, без будь-яких виїзних місій, розташований на території Азербайджану», – сказав Лавров.

«Ніяких миротворчих підрозділів Турецької Республіки в Нагірний Карабах спрямовуватися не буде», – підкреслив він.

Нагадуємо:

Please follow and like us:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий