Серце не витримало! Раптово помер відомий український співак, просто в реанімації: було всього 28. “Біль і сльози…”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Києві у віці 28 років у четвер, 12 листопада, помер український співак та композитор Філіп Левшин.

Серце чоловіка не витримало серію складних операцій, які йому проводили протягом останніх двох тижнів. Про це на сторінці у Facebook повідомив піар-фахівець Андрій Царенок.

Як відомо, Левшин хворів на панкреатит (запалення підшлункової залози). Про свій діагноз він дізнався у 2016 році. Хворобу нібито вдалося перемогти, але через три роки вона повернулася.

Дорогие друзья!

Только что сообщили, что после серии сложных операций, которые были в течении последних двух недель,…

Опубликовано Andrey Tsarenok Четверг, 12 ноября 2020 г.

“Він був талановитим автором, співаком, шоуменом, багато його хто знав за телевізійними проєктами”, – написав знайомий артиста.

На своїй сторінці в Instagram Левшин вказав, що є автором пісень таких російських виконавців, як Філіп Кіркоров, Микола Басков, Григорій Лепс, МакSим, Митя Фомін та інші.

Філіп Левшин брав участь у кастингові пісенного талант-шоу “Х-фактор” у 2011 році. Запам’ятався глядачам тим, що після відмови послав суддів і звукорежисера.

Також взяв участь у телешоу “Джентльменський набір” (аналог “Від пацанки до панянки”). Крім того, чоловік зняв кілька кліпів на свої пісні.

У квітні 2016-го Левшин опинився в реанімації з діагнозом “панкреонекроз підшлункової залози з відмовою життєво важливих органів”. Тоді йому вдалося подолати захворювання, хоча він і переніс кілька операцій і втратив близько 20 кг.

Нагадаємо, раніше в віці 30 років після тривалої боротьби з онкологічним захворюванням помер український режисер Діма Маніфест. На його смерть відреагувало багато українських артистів.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий