Соціальні інновації та сучасна музика: франківців запрошують на онлайн-фестиваль Plan B (ФОТО, ПРОГРАМА)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

14-15 листопада пройде фестиваль соціальних інновацій та музики Plan B. Подія поєднає в онлайні три міста: Івано-Франківськ, Харків і Лисичанськ.

Читайте також: На Коломийщині створять сорокакілометрову мережу зелених туристичних маршрутів

Головна мета фестивалю — об’єднувати людей у їх прагненні робити важливі проєкти, відкривати для країни культурні особливості різних міст, інформує «Галка».

Організатори фестиваль розповідають, що франківська частина фестивалю складатиметься з нічної та денної програми. Над програмою працювали організатори з ГО “Інша Освіта” і музичної формації Detali.

Учасник промо-групи Detali Олексій Мельничук розповідає, що ціль фестивалю – показати актуальні ініціативи та людей, які творять зміни на місцях.

«Кожне місто презентуватиме практики різних соціальних проєктів. 14 листопада нічна програма розпочнеться в працюючому цеху Локомотиворемонтного заводу. Ми організуємо 4-годинний виступ, в якому покажемо сучасний погляд на музику. Будуть ді-джеї з Франківська, Коломиї, Чернівців, а закриватиме програму гостя з Берліну. Всю музику також супроводжуватиме візуальна програма», – каже Мельничук.

Кураторка Аня Потьомкіна каже, що візуальною програмою, над якою працювали мисткиня з Франківська та Калуша протягом останніх 4-5 місяців, хочуть підтримати нову сцену відеоарту.

Нічна програма. Стрім з ЛРЗ:

Відкриватиме програму b2b діджей-сет засновника франківської формації Oles (Олесь Зазулін, Івано-Франківськ) і найсвіжішого резидента формації Maks Yos (Максим Йосипенко, Надвірна, Івано-Франківська область) за участі віджей-артистки Діани Дерій (Івано-Франківськ).

Другим виступатиме резидент Detali Haze (Сергій Галан, Чернівці) у колаборації з відео-роботою мисткинь Марічки Русінкевич та Дар’ї Христинюк (Івано-Франківськ).

Третім виступатиме резидент Detali ma-GOOCH (Святослав Червінко, Коломия, Івано-Франківська область) у колаборації з відеороботою мисткині Анни Потьомкіної (Івано-Франківськ).

Закриватиме програму Zavoloka (Катерина Заволока, Берлін, Німеччина), електронна музикантка з Києва, яка живе та працює у Берліні. Супроводжуватиме виступ медіа-арт митець Ujif_notfound (Георгій Потопальський, Київ).

Наступного дня, 15 листопада, буде денна програма, яка полягатиме у дискусійних панелях. Вона відбуватиметься у драмтеатрі.

«Говоритимемо про глобальні виклику для світу, нові форми шкільної освіти, виклики у громадській екологічній культурі, та про те, як старші люди в Івано-Франківську можуть адаптовуватися до сучасних викликів. Також будуть лекції про вплив місцевих ініціатив», – додає Мельничук.

Денна програма. Стрім з Франківського драмтеатру:

Перший блок. Інтерв’ю про глобальні виклики для світу та пропозиції їх вирішення в Івано-Франківську.
* Оксана Архипчук (засновниця альтернативної школи Kaizen, Івано-Франківськ) про нові форми шкільної освіти: більш адаптивні та орієнтовані на індивідуальні навчальні потреби, формування компетенцій, аніж на накопичення знань.
* Михайло Веклин (засновник лабораторії переробки пластику RE: laboratory, Івано-Франківськ) та Макс Вердеш (очільник громадської організації Екоґвалт, Коломия) про виклики у громадській екологічній культурі та що дійсно допомагає жити більш екологічно.
* Галина Плотницька (співзасновниця та головуюча правління громадської організації Ba&Di Club) про те, як люди старшого віку можуть адаптуватися до світу, що змінюється, через навчальні спільноти та онлайн платформи для пенсіонерів-фрилансерів.

Модеруватиме розмови Олег Гнатів (Мох, Івано-Франківськ).

Другий блок. Дискусія про те, як культурним просторам балансувати в організації без надмірної організації та як лишатися просторами безцензурного висловлювання, але при цьому виживати фінансово. Перспектива Франківська, Львова, Києва та онлайн простору.
* Лєра Полянськова (співзасновниця віртуального мистецького простору “Шухляда”, Київ)
* Георгій Потопальський (співзасновник просторів “Контрапункт” та “Эфир”, один з кураторів конгломерату PLIVKA, Київ)
* Анатолій Звіжинський (співзасновник декількох поколінь івано-франківського Центру сучасного мистецтва, Івано-Франківськ)
* Павло Ковач молодший (куратор галереї у нещодавно відкритому Львівському муніципальному центрі культури, Львів).

Модеруватиме розмову Альона Каравай (Івано-Франківськ).

Третій блок. Лекції формату TED talk про вплив на Івано-Франківськ місцевими ініціативами.
* Марія Козакевич (засновниця громадського руху “Франківськ який треба берегти”, Івано-Франківськ) про те, як закохати людей в своє місто та його спадщину на прикладі проєкту ФЯТБ і не тільки.
* Олесь Зазулін та Олексій Мельничук (учасники промо-групи Detali, Івано-Франківськ) про те, як музика впливає на місто та стає його формуючою частиною.

Подія у Facebook: http://bit.ly/planb_fbevent

Сайт: https://planbfest.com/


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий