Укрпошта працюватиме під час карантину вихідного дня

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Національний поштовий оператор «Укрпошта» працюватиме, як і раніше, без змін.

Укрпошта працюватиме під час карантину вихідного дня - Укрпошта, коронавірус, карантин - 120869082 3425854707461159 4302597774309808462 o 2000x1500
Фото: facebook.com/ukrposhta

Міністр інфраструктури Владислав Криклій запевнив, що графік роботи відділень у вихідні дні лишиться незмінним. До того ж, аби суттєво зменшити черги у відділеннях в умовах пандемії, компанія вже запровадила роботу на вихідних 250 найбільш завантажених поштових відділень.

«Разом із супермаркетами, аптеками, АЗС та транспортом Укрпошта залишається працювати в умовах карантину вихідного дня, дотримуючись всіх необхідних вимог безпеки», – зауважив очільник Мінінфраструктури.

Як пояснив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський, Укрпошта працюватиме для того, щоб допомогти всім, хто закривається на вихідні, зберегти свій бізнес. Тобто, на його переконання, підприємці зможуть працювати онлайн і зручно та швидко надсилати свої відправлення клієнтам.

«А ті, хто, наприклад, не встигне доїхати до торговельного центру у будні, зможуть безпечно придбати необхідні товари в інтернеті з доставкою Укрпоштою», – додав Смілянський.

Мінінфраструктури нагадує, що на час карантину вихідного дня робота транспорту не зупинятиметься. Але автотранспорт, трамваї, тролейбуси і залізниця перевозитимуть пасажирів виключно у кількості місць для сидіння. Це стосується міського, приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення.

Раніше «Погляд» писав, що передбачає карантин «вихідного дня» та навіщо це потрібно.

Читайте, що робити, якщо у вас підтвердився COVID-19. А також наш ексклюзивний матеріал про лікування вдома журналістки ІА «Погляд», у якої нещодавно діагностували коронавірусну хворобу.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий