У Львові вигадали несподіваний спосіб обійти карантин вихідного дня

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Міська влада Львова ухвалила рішення оголосити робочими днями до 30 листопадасуботута неділю длязакладів громадського харчування, ТРЦ, закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів та ринків. Таким чином влада збирається обійти карантин вихідного дня.

Про ухвалене рішення 13 листопада повідомив міський голова Львова Андрій Садовий у Facebook.

я на території Львова оголошені робочими днями для закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів та ринків», — написав він.

Садовий додав, що тепер у Львові неможливо запровадити карантин вихідного дня, бо «в нас немає вихідних».


«Люди мають право на працю. Залишаю скан рішення Виконавчого комітету.

У випадку, якщо завтра хтось буде намагатись заважати вам працювати, покажіть їм це рішення і звертайтесь на гарячу лінію за телефоном 1580.

Наші юристи допомагатимуть захистити ваші права. Це нетипова ситуація.

Я не пам’ятаю такого випадку, щоб уряд ухвалював рішення, не порадившись з підприємцями, яких просто викидають на вулицю без жодних засобів для існування», — додав міський голова Львова.

Нагадаємо, міський голова Львова Андрій Садовий пояснив, чому відмовляється запроваджувати в місті карантин вихідного дня.

Він наголосив, що заборона працювати ресторанам, торговим центрам і непродовольчим магазинам на вихідних, позбавить доходів десятки тисяч працівників та бізнесменів.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий