У цю хвилину! Зеленського викрили – “проникли” у палату: вся країна шокована. Що це за умови?

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Як вже відомо, президента України Володимира Зеленського і главу офісу Президента Андрія Єрмака було госпіталізовано до лікарні “Феофанія” з підтвердженими тестами на covid-19. Журналісти “PavlovskyNEWS” побували в лікарні і дізналися, як тут йдуть справи.

Про це стало відомо завдяки публікації Telegram-канал “PavlovskyNEWS”.

Журналістам вдалося прогулятися по території і дійти до входу в адміністративний корпус, де співробітники Управління держохорони зупинили журналіста і попросили покинути територію медустанови, на фото охоронець в чорній куртці.

“Ми нарахували на території кілька десятків представників держохорони, які чергують по периметру. По суті об’єкт став режимним. Сам лікувальний корпус розташовано в доглянутій парковій зоні з висадженими туями. До слова, глава держави перебуває в ізольованій палаті зі спецзв’язком. Поки до нього нікого не пускають. Це суворо заборонено.”, – розповідають журналісти.

Однак уже згодом з’явилася інформація про те, що президент України Володимир Зеленський перебуває в лікарні “Феофанія” на тих самих умовах, що й інші пацієнти.

Як заявив “Інтерфакс-Україна” головний лікар “Феофанії” Ігор Семенів, сума утримання президента така сама, як і кожного пацієнта, який потрапляє до лікарні з коронавірусом – у середньому 7,8 тис. грн на день.


“Сума може змінюватися, адже залежить від препаратів і процедур, які роблять пацієнтові. Так, не щодня роблять КТ і тест, препарати можуть змінювати залежно від симптоматики. Для президента немає окремого бюджету. Він перебуває в лікарні на тих самих умовах, що й інші”, – запевнив він.

Семенів нагадав, що “Феофанія” з початку вересня почала приймати хворих на COVID-19 і прийняла вже 120 осіб.

“І бюджет для кожного – однаковий. І це зовсім не 2,7 млн грн, узятих нізвідки. Такі витрати на пацієнта взагалі важко уявити”, – зазначив головлікар.

За його словами, Зеленський почувається добре, поки що немає жодних ознак, що перебіг хвороби може ускладнитися.

“Навпаки, є симптоми, які дають змогу сподіватися на швидке одужання”, – додав Семенів.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський і глава Офісу президента Андрій Єрмак, які захворіли на коронавірус, перебувають на лікуванні в “Феофанії”.

Їх розмістили в ізольованих палатах зі спеціальним зв’язком, розповів радник Єрмака Михайло Подоляк.

Тим часом Зеленському нагадали обіцянку заборонити VIP-палати для політиків у разі COVID-19.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий