Чому не можна пити воду на ніч: лікарі назвали причину

Інше...

Лікарі не рекомендують пити воду на ніч. Як кажуть дієтологи, не слід пити воду пізніше, ніж за 2-3 години перед сном. Після вживання рідин нирки продовжують працювати, а це дуже погано.

“Так як людина упускає можливість своєчасно позбутися зайвої рідини шляхом спустошення сечового міхура, з часом звичка пити воду на ніч може привести до порушень роботи сечовидільної системи”, – кажуть медики, пише lenta​.ua.

Лікарі стверджують, що якщо пити воду на ніч, з організму будуть вимиватися корисні мікроелементи. Вдень цього не відбувається, так влаштований наш організм.

Щоб корисні мікроелементи почали вимиватися з організму вдень, потрібно випити більше шести літрів води. Вночі ж цей процес починається відразу.

Однак, вживання рідини перед сном може бути і корисним. Дієтологи рекомендують пити кип’ячену очищену воду. Фільтровану і знезаражену воду дієтологи пити не рекомендують, оскільки вона “нежива”.

Джерело: glavred.info

Підпишіться на групу «СВІДОК» у Facebook

Більше актуальних новин дивіться в програмі “Свідок” на телеканалі НТН по буднях – 8.30, 12.30, 16.30, 19.00, 23.15, і щосуботи о 19.00.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий