Щойно! Лікар приголомшила заявою – люди мають перехворіти. Українці в шоці, не можемо скасувати

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

До моменту створення першої вакцини від коронавірусу майже половина населення України так чи інакше зіткнуться з хворобою. Про це заявив лікар-імунолог Андрій Волянський в ефірі каналу “Україна 24”.

“За офіційними даними, на сьогодні в Україні інфіковано близько півмільйона. Це приблизно 1,2% населення України. Можна сказати, що реальна цифра приблизно в 10 разів вище — від 10 до 15% населення зіткнулися з вірусом. До моменту, коли буде отримана вакцина, я думаю, вже близько 40% будуть інфіковані. По суті, вже частковий колективний імунітет буде створений”, — сказав він.

Також експерт заявив, що не потрібно було намагатися стримати епідемію. Так він відповів на питання, чи буде ефективний карантин вихідного дня.


“Він дасть якийсь ефект, але ми протягом 8 місяців намагаємося стримати епідемію. Головна проблема в тому, що ми можемо її стримувати, але не можемо скасувати. Україна повинна її (епідемію — ред.) пройти. Якби вона пройшла її влітку, було б легше, ніж зараз. Я взагалі противник стримування процесу. Люди повинні перехворіти”, — сказав він.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, коли Україна може отримати вакцину від коронавірусу.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий