Щойно! Міністр випалив, мерам “дісталося”, влаштували демарш – це не можна ігнорувати. Країна гуде

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов відреагував на бунти мерів міст, які виступають проти введення у себе карантину вихідного дня. Він вважає, що місцева влада повинна виконувати постанову уряду.

Про це чиновник сказав в коментарі телеканалу “Україна 24”.

За його словами, опублікована постанова Кабміну щодо заборони роботи організацій з опівночі суботи по понеділок сьогодні вступає в силу, діє по всій країні і скасувати її місцева влада не може.


“Я не розумію, як міські голови можуть це ігнорувати, оскільки діяльність місцевих органів влади на вихідні дні не обмежується… Ця постанова не має ніякого відношення до діяльності виконавчих органів місцевих рад. Яким іншим способом вони можуть впливати на сфери, на які вони не впливають, я не знаю”, – сказав Немчінов.

Відзначимо, що сьогодні мерія Черкас відмовилася вводити карантин вихідного дня всупереч рішенню Кабінету міністрів. Вранці міська влада провела засідання комісії ТЕБ та НС, на якому, зокрема, були присутні представники бізнесу. В результаті члени комісії відмовилися вводити обмеження і дозволили роботу всіх закладів на вихідних.

Нагадаємо, в Україні скасували адаптивний карантин, а замість нього запровадили загальнонаціональний. Тепер країна не буде ділитися на карантинні зони – “зелену”, “жовту”, “помаранчеву” і “червону” – вся Україна буде “помаранчевою”, тобто всюди будуть діяти обмеження, які визначалися для “помаранчевої зони”. Читайте детальніше, які для українців будуть обмеження в загальнонаціональному карантині.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий